Warszawa, 22 października – Zupełnie bez zapowiedzi i wcześniejszych sygnałów Jej Perfekcyjność wczoraj wieczorem wysłała zaproszenia na osiemnastą edycję Floor-Sitting Party. Imprezę zaplanowano na 31 października.

Jak udało się nam dowiedzieć, impreza tematycznie związana ma być z obchodzonym tego dnia Halloween i stąd jej dress-code jest „ciemny i mroczny”. Także sama organizatorka zapowiada, że zamierza tego wieczoru przygotować swoje mieszkanie zgodnie z klimatem halloweenowym. Nie wiadomo dokładnie, co ma to oznaczać, a i Jej Perfekcyjność jest dość tajemnicza w tej kwestii.

– Nie chcę zdradzać za wiele – powiedziała. – Nie tylko wam, jako osobom niezaproszonym, ale także moim gościom. Niech przyjdą i się przekonają, co na nich czeka.

Zdradziła za to pewne sekrety dotyczące prezentacji artystycznej, która przygotowana ma być na ten wieczór. Podczas 18th Floor-Sitting Party wernisaż swoich prac będzie miał jeden z młodych artystów zajmujących się grafiką i malarstwem. Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić nam jego imienia, ale powiedziała, że jest to osoba, którą „dziś już mało kto kojarzy z działalnością artystyczną, bo niewiele się nią zajmuje”. W mieszkaniu Jej Perfekcyjność wystawione mają być najlepsze prace z ostatnich 2-3 lat.

– Prawda jest taka, że od ponad roku namawiałem tego artystę na wystawienie się podczas F-SP – zdardza Jej Perfekcyjność. – Cieszę się, że nareszcie mi się udało. Było to dla mnie bardzo ważne i mam nadzieję, że inni także docenią jego talent.

18th Floor-Sitting Party rozpocznie się 31 października o 22 i potrwa dwie godziny. Zaproszenie na imprezę otrzymało kilkadziesiąt osób – przyjaciół, znajomych i fanów Jej Perfekcyjności. Wśród nich nie zabraknie stałych bywalców cyklicznej imprezy, ale pojawią się także nowe osoby.
Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!