Warszawa, 27 października 2008 – Dokładnie o 21:37 mija dzisiaj termin potwierdzania przybycia na 18th Floor-Sitting Party „Halloween in da House”. Jej Perfekcyjność podreśliła, że „zabawa znów będzie wyglądać zupełnie inaczej”.

Już teraz wiadomo, że lista gości, którzy przybędą na imprezę będzie zaskakująca. Jak podkreśla organizatorka, po raz pierwszy nie będzie na niej Ma, jednego z jej najbliższych znajomych. Okazało się, że tym razem sprawy rodzinne uniemożliwiają mu pojawienie się na imprezie. Ubolewał, ale w związku z obchodzonym 1 listopada dniem Wszystkich Świętych, musi wyjechać dzień wcześniej z Warszawy.

– Nie namawiałem go do zostania, ale inni moi goście poradzili sobie w tej sytuacji znakomicie – opowiada Jej Perfekcyjność. – Niektórzy z nich zapowiedzieli już, że około 5 rano wyjeżdżają z Warszawy pociągiem, by na czas dotrzeć do swoich rodzin. To jest rozwiązanie godne naśladaowania!

Sama impreza także zaplanowana jest zupełnie inaczej. Jej Perfekcyjność cieszy się zwłaszcza na wystawę prac Pawła Bednarka, który będzie gwiazdą wieczoru. Młody model sztuką zajmował się od wielu lat, o czym wie niewiele osób z jego otoczenia. Wernisaż wykonanych przez niego dzieł będzie pierwszym publicznym pokazem talentu twórcy. Gospodyni imprezy cieszy się zwłaszcza dlatego, że namawiała go do tego od dawna.

– Znam jego talent od kilku lat i już kiedyś namawiałem go do wystawy – zapewnia. – Zawsze odmawiał, ale tym razem udało mi się go przekonać. Zgodę wiąże ze swoim wyjazdem – bardzo możliwe, że stałym – za granicę.

18th Floor-Sitting Party odbędzie się w najbliższy piątek o 22. Potrwa dwie godziny. Nieznany publicznie jest wciąż dress-code imprezy, jednakże podkreśla się, że ma on związek z obchodzonym tego dnia Świętem Duchów oraz nazwą samej imprezy – „Halloween in da House”.
Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!