Warszawa, 18 października 2008 – Trwający od wczoraj weekend pełen wydarzeń i imprez osiągnie dzisiaj swój punkt kulminacyjny. Warszawski klub Utopia obchodzić będzie swoje siódme urodziny.

Imprezą otwierającą bardzo intensywny czas w Warszawie było otwarcie Capitol Club. Ogromny, bardzo ładny i ciekawie urządzony klub jest najnowszym miejscem na mapie imprezowej stolicy. Wczorajsze otwarcie przyciągnęło tłumy ludzi, które… nie zostały wpuszczone. Bardzo ostra selekcja uniemożliwiła wejście większości przybyłym. Do środka dostała się jednak Jej Perfekcyjność, która wraz z Ba i To miała okazję zobaczyć klub od środka. Wyszła z niego zadwolona.

– Rzeczywiście, miejsce jest bardzo atrakcyjne, zarówno muzycznie jak i przestrzennie – oceniła. – Szoda tylko, że tym razem selekcja spowodowała, że w środku było dość pusto.

Scena Capitol jest unikalnym połączeniem klubu, restauracji i teatru. Jego kolorami są róż, turkus, czerń i złoto, które to przewijają się w różnym natężeniu w konkretnych częściach lokalu.
Najdłużej oczekiwanym jednak wydarzeniem są siódme urodziny warszawskiej Utopii. Dopiero wczoraj Jej Perfekcyjność odebrała zaproszenie na „We Turn 7”. Ponieważ właściciel klubu rozdawał je przede wszystkim tydzień temu, gdy Jej Perfekcyjności nie było w Warszawie. Gwiazdami wieczoru mają być DJ Moto Blanco. Za pseudonimami Bobby Blanco i Miki Moto kryją się Danny Harrison i Arthur Smith, dwaj niezwykle popularni didżeje/producenci dzisiejszej sceny muzyki house. Odnieśli ogólnoświatowy sukces wydając swoje produkcje oraz remixy dla takich wytwórni jak Cassagrande, Defected i Hed Kandi. Ich wszechstronność i zrozumienie najróżniejszych gatunków muzycznych sprawia, że żaden artysta nie jest poza ich obszarem zainteresowań – czego dowodzi współpraca z Latour, Ja Rule, George Michael, Bananarama, Mary J. Blige, Jnr Vasquez, Robbie Williams, Chanel, Diana Ross, Fatboy Slim, Rihanna, Nikita Warren, X-Press 2, Pet Shop Boys, Lionel Ritchie, Sneaker Pimps, Full Intention, Delacey, Yves La Rock i Byron Stingely, Leona Lewis, Annie Lenox.

– Muzycznie ten wieczór powinien odcisnąć się na stałe w pamięci warszawskich klubowiczów – stwierdziła Jej Perfekcyjność. – Nie może być inaczej, skoro wystąpić mają jedni z najbardziej znanych djów na świecie. Przyznam, że na urodziny Utopii czekam od dawna z pewnym utęsknieniem.

Moto Blanco mają na swoim koncie remiksy Boba Sinclar’a „Rock This Party” i Kathy Brown „Get Another Love”, obydwa wydane przez Defected. Byli zaangażowani również w produkcję Danni Minogue i Soul Seekers „Perfection (Turn Me Upside Down)”.
Drugą, niemniejszą gwiazdą tej nocy będzie Steve Edwards. Autor i wokalista obdarzony potężnym i charakterystycznym głosem. Na scenie klubowej zaistniał wiele lat temu i ma na swoim koncie współpracę z największymi nazwiskami sceny house. Wśród utworów, dzięki którym zyskał światowy rozgłos jest z całą pewnością „Watch the sunrise” Axwell’a – nagranie z 2005 roku, pamiętane i grane do dzisiaj. Dalej była współpraca z Bobem Sinclair’em. Steve napisał i zaśpiewał „Love Generation” i niesamowite „World, Hold On” – nagranie określone przez Pete’a Tong’a mianem ‘najlepszego nagrania na świecie’. Wystarczy jeszcze wspomnieć nagranie Cassius’a „Sound Of Violence”, również współautorstwa Steve’a – które wspięło się na sam szczyt amerykańskiej listy Billboard.

Za to warszawski klub Tomba Tomba specjalnie z okazji swoich czwartych urodzin, postanowił sprowadzić do stolicy berlińską artystkę ukrywającą się pod pseudonimem Gloria V.I.A.G.R.A. Dj-ka, jedna z najlepszych berlińskich dragqueen, piosenkarka i liderka zespołu „Squeezebox” zaprezentuje swój set oraz performance właśnie dziś. Znana jako „Empire State Building of Tranvestie” Gloria jest oprócz swojej kariery muzycznej, poważnie zaangażowana w ruchy związane z prawami człowieka. Ostatnio wystąpiła także w słynnym projekcie Katarzyny Kozyry „Piękno”.

To nie koniec imprezowania. W najbliższy wtorek Jej Perfekcyjność jest jednym z gości VIP na imprezie urodzinowej Radia Kampus. Na koncercie zagrają:
Vavamuffin, Cool Kids Of Death, Afro Kolektyw i Kolorofon.


Plakat relamujący imprezę w urodzinową Utopii


Zaproszenie VIP do klubu Utopia


Reklama urodzin klubu Tomba-Tomba


Zaproszenie VIP na urodziny Radia Kampus

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!