Warszwa, 30 października 2008 – Jak zawsze o 22:00 ruszy dwugodzinna, osiemnasta edycja imprez Jej Perfekcyjności – Floor-Sitting Party. Hasłem wydarzenia jest „Halloween in da House”.

Atrakcją imprezy ma być pokaz prac Pawła Bendarka, który znany jest przede wszystkim jako model, a na F-SP po raz pierwszy zaprezentuje się publicznie, jako grafik i grafik komputerowy. Jej Perfekcyjność podkreśla, że ponad rok namawiała młodego twórcę na prezentację swoich dzieł szerszej publiczności. Ważnym wydarzeniem będzie też na pewno kolejny set dja Alexa Eflera, przygotowany specjalnie na 18. edycję Floor-Sitting Party.
Udało się nam ustalić także, że dress-code tej edycji to „deadly black” oraz że na przyjęciu goście mogą oczekiwać… niespodzianki artystycznej.

– Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam – ucina, jak zawsze w takiej sytuacji Jej Perfekcyjność. – Floor-Sitting Party to zamknięta impreza, której szczegóły znają tylko osoby bawiące się na niej, więc nie widzę potrzeby zdradzania takich szczegółów wszystkim dokoła.

Niespodzianką jest wciąż ciasto, które przygotować ma Jej Perfekcyjność. Jak zwykle, będzie zrobione osobiście przez nią i podane gościom tylko ten jeden raz. Podobnie jak dress-code i nazwa imprezy, ciasto za każdym razem jest inne.

To pierwsza z cyklu impreza odbywająca się z okazji obchodzonego powszechnie tego dnia święta. Floor-Sitting Party zazwyczaj nie „pokrywają się” z takimi uroczystościami. Jak podkreśla ich organizatorka, nie to jest ich celem.

– Chcę, byśmy się wszyscy dobrze bawili – podkreśla organizatorka. – Każde F-SP jest formą mojego podziękowania dla wszystkich zaproszonych. Za to, że są gdzieś jakoś w moim życiu obecni.

Nie jest tajemnicą, że Jej Perfekcyjności zależy przede wszystkim na obecności młodych chłopców, którzy zawsze są ozdobą i atrkacją F-SP.
Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!