Warszawa, 29 września 2008 – Kolejny tydzień przynosi kolejne wizyty w kinie. Ostatniego dnia wakacji Jej Perfekcyjność wraz z trójką znajomych wybiera się do kina.

Jutrzejsza wizyta w kinie jest zarazem dla Jej Perfekcyjności, jak i wszystkich warszawiaków jedną z ostatnich możliwości wizyty w kinie Luna, które ma wkrótce zostać zamknięte przez nowych właścicieli. Jej Perfekcyjność wielokrotnie zapraszała swoich znajomych, fanów i przyjaciół do tego miejsca. Obok Kinoteki i Muranowa, jest jednym z najczęściej przez nią odwiedzanych kin.

– Mam więc nadzieję, że ten pokaz będzie wyjątkowy w jakiś sposób – powiedziała. – I nie mam na myśli jakiś niespotykanych wydarzeń w samym buduynku kina. Liczę po prostu na to, że „Obiecaj mi!” to będzie dobry film.

Na pokaz Jej Perfekcyjność zaprosiła St, Wi i Ma. Dwaj pierwsi po raz pierwszy skorzystają z zaproszenia do kina przez nią. Jej Perfekcyjność chce w ten sposób podkreślić, że zaczął się nowy rok szkolny, a dzień po seansie rusza także rok akademicki – pojawiają się więc w jej życiu, jak i w samej Warszawie, nowi ludzie.

– Wierzę, że chłopcy będą się dobrze bawić – stwierdziła. – Tak jak wszyscy zapraszani przeze mnie goście.

Jej Perfekcyjność dość regularnie zaprasza swoich znajomych do kina. Regularne wyjścia są – jak podkreśla – formą podziękowania, jakie kieruje do nich w zamian za ich czas i za fakt przebywania z nią. Do kina zaprasza głównie młodych homoseksualistów.

O czym jest „Obiecaj mi!”?
Niezwykła historia chłopca, którego misją niespodziewanie staje się odnalezienie prawdziwej miłości. Cane żyje na odległym wzgórzu razem z dziadkiem i krową Cvetką. Pewnego dnia dziadek na łożu śmierci prosi wnuka o złożenie obietnicy. Najpierw każe mu sprzedać Cvetkę, potem kupić pewną ikonę oraz dowolną rzecz, której zapragnie. Ostatnim zadaniem Cane jest znaleźć żonę. Z ostatnią częścią obietnicy będzie miał najwięcej kłopotów. Czas upływa, dziadek umiera, a żony wciąż brak i właśnie wtedy Cane spotka Jasną.
Scenariusz i reżyseria Emir Kusturica, Muzyka Stribor Kusturica, Scenografia Biljana Belada, Raja Markovic Obsada Uros Milovanovic (Tsane), Marija Petronijevic (Jasna), Aleksandar Bercek (Dziadek Zivojin Markovic)

Trailer filmu:

Więcej informacji o planach Jej Perfekcyjności – w kalendarzu Google Jej Perfekcyjności.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!