Zapytaj Jej Perfekcyjność, 26 września 2008 – Kolejne pytanie nadesłane na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl doczekało się odpowiedzi. Czytelnik naszego serwisu Maciej podpisujący się pseudonimem Hirez dopytuje się: „co zrobić, by dostać się na Floor-Sitting Party”? Poniżej – odpowiedź Jej Perfekcyjności.

Odpowiadając krótko: żeby dostać się na F-SP, trzeba mieć po prostu zaproszenie wysłane przeze mnie. Domyślam się jednak, że nie o to Ci chodziło.
Nie ma „recepty” na otrzymanie takiego zaproszenia. Wysyłam je bowiem przede wszystkim do bliskich znajomych i przyjaciół. Rzadko zapraszam osoby mi nieznane. Właściwie z zasady się to nie zdarza. Wyjątki są dwa: albo jest to osoba towarzysząca któregoś z gości (na którą się wcześniej zgodzę), albo jest to zaproszenie wygrane. Swego czasu przed którąś z edycji F-SP można było na portalu gaylife.pl wygrać takowe. To jednak była tylko jednorazowa akcja.

Wbrew temu, co piszesz w swojej wiadomości – większość bywalców Utopii to nie moi znajomi. Wręcz przeciwnie, nie znam osobiście zdecydowanej większości. Zazwyczaj kojarzymy się co najwyżej „z widzenia”. Gdybym znała wszystkich, pewno prędzej czy później każdy trafiłby na F-SP. Tak się jednak nie dzieje, mimo tego, że część gości staram się rotować i wymieniać na nowe osoby.

Pozwolę sobie tylko jeszcze zauważyć, że na Floor-Sitting Party zapraszani są nie tylko geje. Zdarzają się lesbijki, osoby trans a nawet heteroseksualne. Na aktualną edycję zaproszone zostało nawet heteroseksualne małżeństwo.

Więcej o 17th Floor-Sitting Party tutaj.

Więcej o „Zapytaj Jej Perfekcyjność” tutaj.

/Zapytaj Jej Perfekcyjność/

Wypowiedz się! Skomentuj!