Warszawa, 14 września 2008 – Mimo założenia swojego profilu w serwisie MySpace.com, znajomi i fani Jej Perfekcyjności wciąż zapraszają do znajomości w serwisie grono.net. Momentami Jej Perfekcyjność nie daje rady z radzeniem sobie z zaproszeniami.

Profil w serwisie grono.net Jej Perfekcyjność wciąż traktuje bardzo osobiście i prywatnie. Dlatego stara się maksymalnie ograniczać ilość przyjmowanych tam zaproszeń. W ogóle zaś nie akceptuje tych od nieznajomych. Dlatego też wciąż liczba jej znajomych oscykuje wokól 200. Jej Perfekcyjność potwierdza, że wszystkie informacje o otrzymanych zaproszeniach od razu usuwa i dopiero raz na jakiś czas wchodzi na listę zaproszeń i akceptuje bądź odrzuca je.

– Zasady są dwie – zdradza. – Nie przyjmuję osób, których nie znam po pierwsze na żywo, po drugie zaś – w stopniu większym niż przysłowiowe „cześć-cześć”.

Taki dobór nie ma miejca w forum dyskusyjnym Jej Perfekcyjności w grono.net, do którego przystąpić może każda osoba posiadająca profil w tym serwisie społecznościowym. Każdy także może wysłać zaproszenie do znajomości Jej Perfekcyjności w serwisie MySpace.com, który od niedawna działa także w języku polskim.

– Gdy tylko MySpace.com został spolszczony, pomyślałem, że dołączę do osób posiadających tam profil – powiedziała Jej Perfekcyjność. – W ten sposób każdy, kto chce mieć ze mną łatwy kontakt, może korzystać właśnie z tej drogi kontaktu.

Profil Jej Perfekcyjności w MySpace.com poza jej zdjęciami i podstawowymi informacjami zawiera także treść prywatnego bloga, która pojawia się na nim zazwyczaj kilka chwil po opublikowaniu na oryginalnej stronie. Dzięki MySpace.com można także na bieżąco śledzić biuletyny publikowane przez nią do wszystkich znajomych. W biuletynach informuje zazwyczaj o swoich planach na najbliższe dni oraz miejscach, w których można ją spotkać.
Pytana, czy zamierza otworzyć swój oficjalny profil w drugim wielkim portalu społecznościowym Facebook, Jej Perfekcyjność odpowiada przecząco. Jej zdaniem, na razie chce skupić się na MySpace.com, a dopiero potem pomyśli o otwieraniu kolejnych spersonalizowanych stron w społecznościach internetowych.


Lista zaproszeń w serwisie grono.net
Kliknij, aby powiększyć

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!