Warszawa, 15 września 2008 – Ponad 30 osób otrzymało wczoraj wieczorem zaproszenia na 17th Floor-Sitting Party. Biuro prasowe Jej Perfekcyjności poinformowało oficjalnie, że impreza nosi nazwę „Summer is over” i ma być wielkim wydarzeniem.

Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że podczas imprezy nie zabraknie nie tylko tradycyjnego ciasta ale zaplanowano także kilka wydarzeń artystycznych. Jednym z nich ma być premiera collage Jej Perfekcyjności „Eat me” – składającego się ze zdjęć, jakie przez tydzień robiła wszystkim spożywanym przez siebie kaloriom. Od źródeł zbliżonych do Jej Perfekcyjności wiemy także o dwu wydarzeniach nazwanych „He is here!” oraz „MySpace MyBoys”, jednakże nie ujawniono co owe nazwy oznaczają.

– Mogę jedynie potwierdzić, że rzeczywiście „Eat me” będzie miało swoją premierę 26 września – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Pozostałe informacje dostępne są tylko dla osób, które otrzymały zaproszenie.

Od wczoraj strona FloorSittingParty.prv.pl znów dostępna jest tylko po zalogowaniu. Dotychczas na stronie znajdował się ogólnodostępny zegar, który odliczał czas do imprezy. 17th Floor-Sitting Party wystartuje w piątek 26 września o 22:00 i potrwa – jak zawsze – dwie godziny.

– Poza sprawami artystycznymi, mam zamiar także przygotować dla swoich gości nie lada atrakcje innego rodzaju – powiedziała gospodyni. – Myślę, że po prawie 5 miesiącach przerwy od F-SP zasługują na coś niezwykłego.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności trwają zawsze od 22 do 24 i są zamknięte dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo i DJ Mmikimaus.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!