Warszawa, 21 września 2008 – Dwie dwuosobowe wejściówki na koncert Shauna Bakera w klubie Remont do wygrania! Tylko w serwisie JejPerfekcyjnosc.blox.pl!

Czytaj dalej!

[more]

W klubie Remont 25 września zagra Shaun Baker. Gwiazdę znać możecie przede wszystkim z najnowszych produkcji – '”V.I.P.” oraz przeróbki słynnego hitu z lat 80. „Bakerman” zespołu Laidback. Shaun Baker pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale w latach 80-tych przeprowadził się do Niemiec, gdzie mieszka do dzisiaj. Początkowo grywał w niewielkich klubach, ale wkrótce jego dj-ski talent i pracowitość sprawiły, że coraz więcej i coraz lepsze kluby zaczęły się interesować jego dj-skimi setami. Dzisiaj Shaun Baker gra w najlepszych klubach w Europie i na świecie, regularnie mixuje też na Ibizie i Majorce.

Tylko w serwisie JejPerfekcyjnosc.blox.pl spośród wszystkich pełnoletnich osób, które do północy 22 września (poniedziałek) nadeślą maile na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert! Pamiętaj, żeby w treści maila wpisać swoje imię, nazwisko i wiek a w tytule maila „Shaun Baker”.

Wielki przebój Shauna Bakera – „V.I.P.”

Wypowiedz się! Skomentuj!