Warszawa, 4 września 2008 – Kłopoty finansowe Jej Perfekcyjności stają się faktem publicznym. Mimo wszystko – a może nawet właśnie dlatego – w najbliższy weekend zamierza bawić się równie intensywnie, co zazwyczaj.

Imprezowanie rozpocznie się w piątek. Jak zwykle, Jej Perfekcyjność wraz ze swoimi znajomymi, bawić się będzie w kilku klubach. Najpierw, jak wynika z oficjalnego kalendarza Google, odwiedzi klub Toro. Tam, na „Piątkowym Party” bawić się będzie z Da, To, Pi i innymi znajomymi. Informację tę potwierdziła także w biuletynie opublikowanym w serwisie społecznościowym MySpace.com.

– Nie przepadam za tym miejscem… – wyznała Jej Perfekcyjność. – Moi znajomi nalegają jednak, żebym przyszedł, więc ulegam ich namowom. Mam zawsze tylko nadzieję, że nie będę tego żałować.

Jak zwykle, noc zakończy w warszawskim klubie Utopia na cotygodniowej imprezie z cyklu „Revival ’80, ’90”. W tym samym miejscu pojawi się także w sobotę. Na specjalnej edycji „Scandals Boutique” zagrać ma bowiem dj R.O.N.Y., który swoja karierę rozpoczynał w 1998, w legendarnym klubie Lulu -największym wówczas europejskim klubie gejowskim. R.O.N.Y. jest rezydentem w radiowym programie „Nightwax” (Planet More Music Radio) oraz na największej niemieckiej imprezie gejowskiej „Colour” (Kölnarena). Wizyta dja zapowiada się ciekawie, bowiem jegi brzmienie to house pod każdą postacią: vocal, electro, uplifting, pumping czy tribal.

– Wydaje mi się, że to może być bardzo mocne i ostre muzyczne wydarzenie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To dobrze, bo lubię czasem mocniejszcze uderzenia. Dla równowagi, bardzo „utopijnie” zagra na pewno Hugo, który także występuje tej nocy.

Przed przybyciem do Utopii, Jej Perfekcyjność zaproszona została na domową imprezę na Mokotowie. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że ma się tam zjawić z… osobą towarzyszącą. Osoby bliskie Jej Perfekcyjności twierdzą, że „to nic poważnego”, przypominając o blisko trzyletnim już jej celibacie. Impreza nosi nazwę „The 80’s…” i rozpocznie się około godziny 21.

Zapowiedź sobotniej imprezy „The 80’s…”


Plakat reklamujący występ dja R.O.N.Y. w Utopii

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!