Warszawa, 11 września 2008 – Trzy osoby zaproszone przez Jej Perfekcyjność – Pa, Da i St wybiorą się z nią dzisiaj do kina na przedpremierowy pokaz filmu „Sekrety”. Bezpośrednio przed seansem, Jej Perfekcyjność wręczy zaproszenia-nagrody w konkursie organizowanym przez serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl.

To pierwsze powakacyjne wyjście do kina organizowane przez Jej Perfekcyjność. W ten sposób wznawiana jest tradycja, jaką zaczęła blisko dwa lata temu. Do kina wybierają się z nią także osoby, które zaprosiła po raz pierwszy.

– Można ich nazwać „wakacyjnymi znajomościami” – śmieje się Jej Perfekcyjność. – Mam tylko oczywiście nadzieję, że nie będą trwały tak krótko.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, na 20 minut przed zaplanowanym w warszawskiej Kinotece spektaklem, Jej Perfekcyjność wręczy zaproszenia dla dwóch osób, które wygrały je kilka dni temu w konkursie. To już kolejna zabawa organizowana przez serwis informacyjny Jej Perfekcyjności, w której do wygrania były wejściówki do kina. Tego typu konkursy mają zazwyczaj charakter nagłych, spontanicznych akcji mailowych.

– Nie jestem jakąś instytucją, żeby wszystko było takie sformalizowane i zaplanowane z miesięcznym wyprzedzeniem – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego, gdy serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl prosi mnie o patronat i pomoc, zawsze się zgadzam.

Organizatorka wyjścia zapowiedziała także, że nie wie kiedy znów zaprosi znajomych do kina, ale ma nadzieję, że „nastąpi to szybciej niż wszyscy się spodziewają”.

O konkursie można było przeczytać tutaj. Jego wyniki dostępne są tutaj.

O czym są „Skerety”?
Julie ma wszystko. Dorosłą córkę, młodego kochanka, bogatego męża. Meblując swój wymarzony dom, pewnego ranka uświadamia sobie, że brakuje w nim… pianina! Spontaniczne pragnienie powoduje, że Julie postanawia porzucić bezpieczną codzienność, aby odnaleźć to, co w życiu najważniejsze. Po drodze musi zmierzyć się z przeszłością i przyszłością, zrozumieć swoje uczucia i odkryć prawdziwe wartości.
reżyseria Alice Nellis, scenariusz Alice Nellis, zdjęcia Ramunas Greicius


Kadr z filmu „Sekrety”

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!