Warszawa, 19 września 2008 – Tak dobrego muzycznie weekendu Warszawa już dawno nie pamięta. Jim Breese z Hed Kandi i Chris Willis – głos Davida Guetty pojawią się dziś i jutro w stolicy.

Największe gwiazdy klubowej sceny muzycznej zjawią się w ciągu nadchodzących 48 godzin w Polsce. Weekend rozpocznie Jim Breese ze stajni muzycznej Hed Kandi – najbardziej rozpoznawalneja marki w świecie muzyki i life-style’u wytwórni płytowej, agencji eventowej i marki odzieżowej. W oddanym do użytku po remoncie Nobo Barze grać będzie w stylu, który znawcy rozpoznają od razu, a laicy pokochają od pierwszej minuty. Wspomagać go będzie jeden z najlepszych perkusistów na świecie – Dom Rocks. Razem dadzą niezapomniany koncert.

– Tej imprezy nawet nie trzeba reklamować – twierdzi Jej Perfekcyjność. – Same nazwiska i nazwy, jakie się pojawiają, świadczą same za siebie. To będzie piękna muzycznie noc!

W sobotę zaś – największe wydarzenie tego weekendu, jeśli nie całego miesiąca… W warszawskiej Utopii zaśpiewa Chris Willis, głos piosenek Davida Guetty. Czarny wokalista należy do najbardziej utalentowanych oraz wszechstronnych wokalistów dzisiejszej muzyki klubowej. Międzynarodowy rozgłos zyskał w 2002 roku – dzięki współpracy z Davidem Guettą nad debiutanckim singlem „Just A Little More Love”. Rok 2004 przyniósł efekty dalszej współpracy z Guettą – m.in. popularne do dzisiaj nagrania „Stay” czy „Money”.

– Ostani koncert Chrisa był megawydarzeniem – wspomina Jej Perfekcyjność. – Więc na pewno nie będzie inaczej i tym razem! Spodziewam się tłumów klubowiczów spragnionych rozrywki przez wielkie R!

Chris Willis wystąpił po raz pierwszy w klubie Utopia w roku 2007 na szóstych urodzinach klubu. Tym razem jego głos ma stanowić oprawę muzyczną na urodziny Królowej Matki, czyli właściciela klubu. Impreza w strefie VIP nosi nazwę „Ladies and Gentlemen… Her Majesty… The QUEEN !” i na pewno okaże się wielkim wydarzeniem towarzyskim. Jej Perfekcyjność potwierdziła w rozmowie telefonicznej z naszym dziennikarzem, że otrzymała zaproszenie na tę niewzykłą uroczystość.


Koncert składu Hed Kandi nie wymaga reklamy


Plakat informujący o koncercie Chrisa Willisa

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!