Warszawa, 25 września 2008 – Po blisko pięciomiesięcznej przerwie – wracają do życia imprezy z cyklu Floor-Sitting Party u Jej Perfekcyjności! Kilkadziesiąt osób punktualnie o 22:00 zacznie jutro siedemnastą edycję wydarzenia.

Jak zwykle, większość szczegółów dotyczących F-SP jest ukryta przed oczami osób niezaproszonych a strona FloorSittingParty.prv.pl wymaga zalogowania. Udało się nam jednak ustalić kilka najważniejszych szczegółów. Nazwa tej edycji imprezy to „Summer is over” i ma być ona pożegnaniem lata a zarazem oficjalnym powrotem do regularnych domówek w warszawskim mieszkaniu Jej Perfekcyjności na Ochocie. Na pewno na jutrzejszej imprezie nie zabraknie słynnego ciasta przygotowanego przez gospodynię. Wypełniając zaś obowiązek zapewnienia wydarzenia artystycznego, Jej Perfekcyjność zaprezentuje pracę-collage „Eat me”.

– Praca jest efektem tygodniowego śledzenia wszystkiego co jadłem i piłem przez obiektyw aparatu – powiedziała autorka. – Jest formą całkowitego obnażenia się przed widzem, pokazania wszystkich swoich słabości. Prawdę mówiąc, obawiam się reakcji moich gości…

To jednak nie wszystko. Obsługę na imprezie zapewnić mają także profesjonalny barman i hostessa, którzy serwować będą drinki z Johnniem Walkerem. Jak udało się nam dowiedzieć – promować się na imprezie będzie także marka Red Bull, która dawniej chętnie sponsorowała domówki ale od kilku miesięcy skończyła tę kampanię. Dla Jej Perfekcyjności firma zrobi wyjątek.
Niezwykłą atrakcją ma być także występ muzyczny na żywo. Szczegółów nie udało się nam jednak ustalić.

– Po imprezie wszystko stanie się jasne – zapewniła Jej Perfekcyjność. – Póki co, zachowuję dyskrecję, bo zależy na niej wszystkim moim gościom. Pamiętajmy, że F-SP to impreza bardzo wyjątkowa.

Wiadomo także, że oprawę muzyczną 17th Floor-Sitting Party zapewni dj Alex Efler z Radia Glam, który specjalnie dla gości Jej Perfekcyjności przygotował sety muzyczne, jakie będą rozbrzmiewać w mieszkaniu Jej Perfekcyjności od 22 do północy. Impreza bowiem potrwa, tradycyjnie, dwie godziny.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo i DJ Mmikimaus.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!