Warszawa, 1 września 2008 – Na stronie FloorSittingParty.prv.pl rozpoczęło się odliczanie do siedemnastej edycji imprezy. Dzięki temu wiemy, że zaplanowano ją na piątek 26 września.

W związku ze startem zegara odliczającego Jej Perfekcyjność… nie wystosowała żadnego oświadczenia. Dla wszystkich uruchomienie go jest więc wielkim zaskoczeniem. Łatwo jednak policzyć, że w związku z tym, 17th Floor-Sitting Party zaplanowano na piątek 26 września, na godzinę 22. Wznowienie cyklu imprez po wakacyjnej przerwie jest powrotem do tradycyjnej pory rozpoczęcia imprez u Jej Perfekcyjności.

– Mogę tylko na razie powiedzieć, że postaram się z całych sił, by siedemnasta edycja F-SP była bardzo wyjątkowa – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Już teraz zaplanowane mam wydarzenie artystyczne, jakiego jeszcze na moich imprezach nie było! Wszystko powinno pójść zgodnie z planem.

Poprzednia edycja Floor-Sitting Party odbyła się w dniach 1-3 maja i była najdłuższą, pięćdziesięciosiedmiogodzinną edycją wydarzenia. Po kilkumiesięcznej przerwie imprezy wracają więc na swoją tradycyjną godzinę. Prawdopodobnie więc także kończyć się będą znów o północy. Jej Perfekcyjność wszystkie szczegóły dotyczące nowej edycji F-SP trzyma w tajemnicy i nie zdradza nikomu ani dress-code, ani dokładnych informacji jak nazywać się będzie impreza.

– Jak zwykle będzie to przyjęcie zamknięte dla mediów – ostrzega. – Dokładne informacje otrzymają tylko osoby zaproszone z odpowiednim wyprzedzeniem. To, co mogę powiedzieć już teraz, to że na pewno będzie to niemała grupa osób…

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności trwają zawsze od 22 do 24 i są zamknięte dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych.


Zegar odliczający czas do najbliższej imprezy na stronie FloorSittingParty.prv.pl

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!