Warszawa, 22 sierpnia 2008 – Najgoretsze dni weekendu? Oczywiście piątek i sobota – tym razem z supermocnym zakończeniem prosto z Paryża.

Dzisiejszy wieczór jest… mniej zaplanowany niż jutrzejszy! Rano Jej Perfekcyjność wciąż nie potrafiła powiedzieć, gdzie można spodziewać się jej tej nocy. Udało się nam jednak ustalić, że rozważa trzy opcje. Pierwszą z nich jest klub Tomba Tomba i piątkowa impreza „Pedały do gazu”. Zgodnie jednak z wcześniejszymi zapowiedziami, wciąż brane jest pod uwagę „Piątkowe party” w klubie Toro.

– Miałem iść do Tomba Tomba w sobotę, ale zmieniły się plany – wyznała Jej Perfekcyjność. – Toro nie lubię, ale ciągną mnie tam najbliżsi znajomi… Czuję, że skończy się na tym, że posiedzę w domu…

Oczywiście w nocy Jej Perfekcyjność na pewno będzie można spotkać w Utopii na imprezie „Revival ’80, ’90”. To jednak tylko rozgrzewka przed największym wydarzeniem weekendu. Będzie nim koncert Michaëla Canitrota w ramach międzynarodowej trasy „So, Happy in Paris?”. Wcześniej, w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie spotkać się ma kilkanaście osób – najbliższych jej znajomych i przyjaciół.

– Kolejną sobotę z rzędu coś się u mnie dzieje – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Cieszę się, że moje mieszkanie tętni życiem i że tak chętnie jest odwiedzane. Mam nadzieję, że miło spędzimy czas przez „So, Happy in Paris?”.

Cykl jest międzynarodowym muzycznym przedsięwzięciem celebrującym taniec i zabawę w najznakomitszych miejscach świata. Poczynając od Paryża (Queen, Mezzanine de l’Alcazar) „So, Happy in Paris?” szybko podbiło całą Francję, co wkrótce przełożyło się na ogólnoświatowy sukces przedsięwzięcia. Do tej pory „So, Happy In Paris?” zagościło na Miami Winter Conference w Nowym Jorku, Los Angeles, Tokio, Osace, na Ibizie, Bilbao, Barcelonie, Brukseli, Lizbonie, Genewie czy Zurychu. Każda z corocznych edycji jest skrupulatnie przygotowywana w najmniejszych detalach w celu uzyskania niezapomnianych, ponadczasowych wrażeń. Dj Michaël Canitrot jest znaną osobowością w świecie mody i filmu. Współpracował z tak wielkimi markami jak Dior, Cartier, Versace, D&G, Prada, Mercedes-Benz. Ma swoją audycję w FG DJ Radio.


Plakat reklamujący sobotnią imprezę

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!