Warszawa, 21 sierpnia 2008 – Nowa praca Jej Perfekcyjności ma ją całkowicie obnażyć. Nie w sensie dosłownym, oczywiście.

Nieznany jest jeszcze tytuł pracy ani data jej premiery. Niektórzy sugerują, że ujrzy ona światło dzienne dopiero na najbliższym Floor-Sitting Party. Te zaś, jak wynika z oficjalnego kalendarza Googel zaplanowane jest na koniec września. Na razie wiadomo jedynie, że od kilku dni Jej Perfekcyjność… fotografuje wszystko, co je.

„Fotografuję wszystkie kalorie, jakie spożywam przez tydzień. Potem przygotuję z tego prezentację. Chcę całkowicie się obnażyć, pokazać wszystkie słabości, wszystko.” – napisała na swoim blogu.

Jak ma wyglądać prezentacja? Tego także nie udało się nam ustalić. Autorka cały czas odmawia komentarza, zasłaniając się „dobrem pracy”. Jej zdaniem, im mniej szczegółów znamy teraz, tym lepiej dla przyszłej prezentacji. Na razie powiedziała nam tylko, że na pewno „wiele osób będzie zszokowanych”, tym co zobaczą.

– Zdjęcia przedstawią całą prawdę, będą obnażać mnie całkowicie – powiedziała. – Tym bardziej, że nawet gdybym chciał, nie da się udawać przez tak długi czas, jaki mam przewidziany na pracę nad performance.

Osoby zbliżone do Jej Perfekcyjności twierdzą, że nie jest to koniec nowych pomysłów artystki. Wraz z wakacyjnym wypoczynkiem, naszły ją nowe idee. Komentatorzy podkreślają antyestetyczny i turpistyczny charakter zapowiadanych prac. Ich zdaniem, uwielbienie brzydoty może charakteryzować najbliższy okres w jej twórczości. Złośliwi dodają, że lepszym dla odbioru jest i tak forografowanie kalorii przyjmowanych niż… wydalanych.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!