Warszawa, 18 sierpnia 2008 – Kobiecość, płeć, Utopia, Tarchomin i dom rodzinny były tematami rozmowy z Jej Perfekcyjnością w warszawskim akademickim radiu Kampus. Wczorajsza audycja „Wokół nas” jest już dostępna w internecie.

Godzinna rozmowa zaczęła się o 10:00. Jej Perfekcyjność odpowiadała na pytania związane ze swoim życiem, poprzez zabawę w skojarzenia. Pomysł autorki audycji polegał na podawaniu w formie pytań pojedynczych słów, do których miała odnieść się bohaterka audycji. Także w ten sposób dojść miało do ujawnienia kto jest gościem radia Kampus.

– Spodobał mi się taki pomysł na audycję – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Choć, z drugiej strony, chyba trochę za dużo było słów-skojarzeń, bo ja jednak lubię dużo gadać…

Na swoim blogu Jej Perfekcyjność napisała wczoraj w nocy m.in.: „Minusem był fakt, że takie pitu-pitu. (…) [O]na tak delikatnie mnie traktowała.” Cała rozmowa, bez przerw muzycznych, trwała około pół godziny i można jej już posłuchać w internecie w serwisie wrzuta.pl.


Kliknij, aby przejść do pliku w serwisie wrzuta.pl

/Radio Kampus/

Wypowiedz się! Skomentuj!