Warszawa, 4 sierpnia 2008 – Wakacyjny tryb życia sprzyja imprezowaniu, ale i osłabia odporność organizmu. Przekonała się o tym Jej Perfekcyjność, która nabawiła się zapalenia ucha i jest częściowo głucha.

Latem łatwiej się bawić, to prawda znana wszyskim. Korzysta z tego także Jej Perfekcyjność, która pół-żartem, pół-serio pisze na swoim blogu, że podczas miesięcy wakacyjnych, weekend zaczyna się we wtorek i trwa do niedzieli. Korzystając z tego, imprezuje z przyjaciółmi, znajomymi i fanami, „zaliczając” kolejne miejsca warte odwiedzenia w Warszawie i nie tylko.
Podobnie było także w ten weekend.

– Plany dotyczące piątku i soboty były dawno już poczynione – powiedziała. – Chciałem odwiedzić kilka konkretnych miejsc i udało mi się to bez większych problemów. O wszystkim można czytać w moim kalendarzu i korzystając z funkcji biuletynów od znajomych w serwisie MySpace.

Właśnie tam bowiem o planach i zamiarach informuje Jej Perfekcyjność. Korzystają z tego nieznające jej osobiście osoby, które ośmielone zachętą podchodzą do niej w klubach, witają się i przedstawiają. W miniony piątek Jej Perfekcyjność bawiła się najpierw na dwóch domowych imprezach a potem w gejowskim klubie Toro i słynnej warszawskiej Utopii. W sobotę, nim skończyła w tym samym klubie, zaprosiła do siebie znajomych, z którymi po drodze bawiła się w Tomba Tomba. Tylko jednak najbliżsi jej znajomi wiedzieli, że w tym czasie… niewiele słyszała!

– Mam zapalenie ucha i przez to niewiele słyszę – wyznała. – Odczuwam też pewien ból, ale mam nadzieję, że dzięki lekom, które zażywam, uda mi się jakoś z nim uporać. Przecież we wtorek zaczyna się weekend!

Od tego, jak będzie się czuła jutro, uzależnia swoje wyjście na tradycyjną wakacyjną imprezę z cyklu „Szał Baj Najt” w klubie Discrete. Podkreśla jednak, że nie wyobraża sobie tego, by do weekendu jej słuch nie poprawił się i nie wrócił do stanu pełnego zdrowia.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z fotobloga Jej Perfekcyjności z minionego weekendu


Ze znajomym w klubie Toro 1 sierpnia


W Utopii w sobotę nad ranem z młodym znajomym


Ledwo widoczna w Tomba Tomba 2 sierpnia


W nocy z soboty na niedzielę w Utopii ze znajomym

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!