Warszawa, 28 sierpnia 2008 – Otwierająca impreza cyklu Balantine’s „Leave an Impression” w klubie Paparazzi ugości Jej Perfekcyjność i jej przyjaciół. Przybędą tam na specjalne zaproszenie DJa Mmikimausa z 48agency.

Trwa ostatni weekend wakacji szkolnych 2008. Jej Perfekcyjność wykorzystuje każdą okazję, by bawić się ze znajomymi i przyjaciólmi – zwłaszcza tymi, którzy od 1 września wracają do zajęć szkolnych. Częścią trwającego od wtorku maratonu imprezowego jest także „Leave an Impression”, czyli nowa impreza pod patronatem Balantine’s i 48agency w klubie Paparazzi.

– Jestem wielkim fanem Mmikiegomausa – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego z radością i przyjemnością przyjąłem jego zaproszenie na to wydarzenie. Tym bardziej, że to m.in. on będzie prezentował podczas imprezy swój set.

Specjalne zaproszenia na imprezę Jej Perfekcyjność otrzymała na początku tygodnia. W każdy ostatni weekend miesiąca na klubowiczów w Paparazzi czekać będzie potężna dawka najlepszej klubowej muzyki, wykwintne alkohole,i tradycyjnie już prezenty od 48agency. Dla pierwszych 100 gości przygotowano płyty CD z miksem dj’a Mmikimaus’a.
Jej Perfekcyjność bawi się od wtorku, gdy zaczęła wakacyjny weekend pożegnalną imprezą „Szał Baj Najt” w klubie Discrete. Wczoraj zaś, wraz z niewielką grupką znajomych zjawiła się na koncercie Loli Lou w warszawskim klubie Amnesia Too.

– Lolę podziwiam od lat, ale z racji swojej pomysłowości, jest dla mnie nadal drag queen numer jeden – powiedziała Jej Perfekcyjność po zakończonym wczoraj występie. – Nadal i wciąż potrafi mnie zaskoczyć!

Po imprezie w klubie Paparazzi, Jej Perfekcyjność na pewno odwiedzi warszawską Utopię. Zjawi się tam także na koniec sobotnio-niedzielnej nocy. Wcześniej jednak, jak wynika z zapisków w jej oficjalnym kalendarzu Google weźmie udział w kończącej wakacyjny sezon imprezie „Piana Party” w heterofriendly klubie Tomba-Tomba


Plakat reklamujący imprezę „Leave an Impression”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!