Warszawa, 23 lipca 2008 – Znów w Łodzi! Jej Perfekcyjność jutro zjawi się w tym mieście, by przez trzy dni bawić się ze znajomymi.

Dopiero co wróciła do Warszawy, a już wyjeżdża. Tym razem jednak na kórcej. Jej Perfekcyjność jutro wyjeżdża do Łodzi, powrót zaplanowała na sobotę. W trakcie krótkiego pobytu zamierza spotkać się z Go, znajomą, z którą przez wiele lat wyjeżdżała na wakacje do Rewala. Zapowiedziała także, że „jeśli wszystko dobrze pójdzie”, zobaczą się z Ka, znaną dziennikarką sądową.

– Nie wiem czy uda się spotkać z Ka, ale mam taką nadzieję – powiedziała. – Z Go wiedziałem się co prawda kilka dni temu w Rewalu, ale wolelibyśmy jednak na spokojnie pogadać, bez obawy o nasze obowiązki. Oboje mamy teraz wakacje.

Do Łodzi w piątek przyjechać ma Da, który wraz z Jej Perfekcyjnością i ich znajomym To, imprezować będzie w klubie Narraganset. W podobnym składzie trójka wybrała się na imprezę podczas ostatniego pobytu Jej Perfekcyjności w Łodzi pod koniec czerwca. Od tamtej pory klub Narraganset zmienił jednak lokalizację.

– Nowe miejsce ponoć jest bardzo duże – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Zobaczymy, ocenimy. Narraganset to bardzo specyficzne miejsce na mapie klubowej Łodzi.

Jak donoszą nasze źródła, Jej Perfekcyjność odwiedzi zapewne także ekskluzywny klub Rezydencja oraz być może, pretendujący do miana jednego z lepszych łódzkich miejsc nocnej rozrywki – Cocoo. Szczegóły Jej Perfekcyjność poda na pewno w swoim biuletynie w serwisie MySpace.
Z Łodzi Jej Perfekcyjność wróci w sobotę. Tego dnia zaplanowany ma bowiem udział w weselnym przyjęciu swoich przyjaciół Pe i Ke.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!