Łódź, 26 lipca 2008 – Bezpośrednio po powrocie z Łodzi, Jej Perfekcyjność zaplanowała na dziś udział w weselu swoich przyjaciół Ka i Pi w Warszawie. Do stolicy wróci zaś dziś około 14:30.

Zaplanowane na dziś wesele ma być wielkim wydarzeniem. Wielu bliskich znajomych Jej Perfekcyjności także otrzymało na nie zaproszenie i zapowiedziało swoje przybycie. Impreza odbyć się ma w stylu lat 80. i na tę okoliczność para młoda wynajęła lokal na warszawskiej Pradze. Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że zjawi się w specjalnie na tę okazję przygotowanej sukience imitującej te z docelowej epoki.

– Już nie mogę się doczekać – powiedziała. – Sukienkę mam odłożoną od dobrych dwóch miesięcy, więc mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Najważniejsze, że ja zamierzam się dobrze bawić w fajnym towarzystwie.

Krótki pobyt Jej Perfekcyjności w Łodzi obfitował w spotkania towarzyskie. W czwartek i piątek spotkała się m.in. z Go, Be oraz To. Do Łodzi ściągnęła także swoich znajomych Mi i Da, ktorzy bawili się z nią w piątkowy wieczór w łódzkich klubach. Zgodnie z zapowiedziami, Jej Perfekcyjność odwiedziła Narraganset, Kokoo oraz Rezydencję. Noc oceniła jako „nawet udaną”.

– Nie było tak dobrze, jak spodziewałem się, że będzie ale nie narzekam – oświadczyła. – Do każdego z odwiedzonych miejsc mam pewne uwagi, ale cieszę się, że tak miło minęła piątkowa noc.

Komentatorzy zastanawiają się, czy Jej Perfekcyjność zjawi się dzisiaj w warszawskim klubie Utopia. Nie było jej tam bowiem minionej nocy. Sama Jej Perfekcyjność pozostawiła to na razie bez komentarza.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!