Warszawa, 4 lipca 2008 – Obroniona praca magisterska nadal jest powodem do świętowania. Jej Perfekcyjność zamierza spędzić szalony weekend pełen imprez w Warszawie.

Znajomi, z którymi Jej Perfekcyjność bawiła się od minionego piątku, gdy wyjechała do Łodzi, na dobrą sprawę dopiero wczoraj po południu opuścili jej mieszkanie ostatecznie. Jednakże ten przedłużony weekend nie jest powodem, by zaprzestać zabawy. W najbliższy piątek i sobotę Jej Perfekcyjność będzie nadal na całego bawić się w stolicy.

– Nie widzę powodów do świętowania, tak prawdę mówiąc – stwierdziła. – Jeśli jednak ktoś musi uważać, że to mój sposób na „oblanie” obrony pracy magisterskiej po 4 latach studiów, to proszę bardzo, mi to nie przeszkadza.

Jeszcze dzisiaj Jej Perfekcyjność zamierza pojawić się w longue Amnesia Too, gdzie o 21:00 swój występ rozpocząć ma Lola Lou. Jedna z najbardziej znanych drag queen w Europie regularnie występuje w Polsce i jest znajomą Jej Perfekcyjności. Dzisiejsza impreza będzie pierwszą od ponad dwóch miesięcy, na której obie się spotkają.
Zaraz potem, jak wynika z jej oficjalnego kalendarza Google, Jej Perfekcyjność odwiedzi klub Tomba-Tomba, by bawić się na cotygodniowej imprezie z cyklu „Mam cię w dupie”. Kontrowersyjny klub jest przez nią rzadko nawiedzany, jednakże z racji wakacji i trwającego lata, postanowiła wybrać się tam ze znajomymi na imprezę.
Noc zakończy się dla nich, jak zwykle, w klubie Utopia, gdzie po miesiącu wielkich imprez nadchodzi czas odprężenia. W piątek zaplanowano tradycyjną imprezę „Revival ’80, ’90!”, na której zagra DJ Yoora.

– Chcę po prostu wykorzystać możliwości, jakie daje latem stolica – powiedziała Jej Perfekcyjność. – W tym roku po raz pierwszy w życiu zaplanowałem spędzić tutaj większość wakacji.

W sobotę mieszkanie Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie odwiedzić mają znajomi, którzy po tradycyjnym starterze, wybiorą się zwiedzać klubową stolicę. W planach mają przede wszystkim Klub ZOO, w którym swoje urodziny świętować będzie selekcjoner Majki. Po imprezie tam spędzonej, wylądują najpewniej w Utopii, gdzie bawić się będą do rana na tradycyjnej sobotniej imprezie z cyklu „Scandals Boutique”.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!