Warszawa, 29 lipca 2008 – Kolejna odsłona wakacyjnej imprezy w klubie Discrete już dziś. Jej Perfekcyjność zapowiedziała ponownie, że stawi się przed północą w klubie, by bawić się ze znajomymi, przyjaciółmi i młodymi ludźmi zgromadzonymi w klubie.

To już kolejna z rzędu impreza we wtorek, na której zapowiedziała swoje zjawienie się Jej Perfekcyjność. W klubie Discrete jest zawsze mile widzianym gościem, znajduje się na liście gości specjalnych. Za każdym razem, gdy zjawia się w Discrete, towarzyszą jej znajomi i przyjaciele. Także główne gwiazdy wieczorów, a więc DJ May One i DJ Angel Kiss są jej dobrymi znajomymi.

– Nie wyobrażam sobie ominięcia tej imprezy – powiedziała. – Żartujemy już sobie nawet ze znajomymi, że w wakacje weekend zaczyna się zawsze we wtorek, właśnie w Discrete.

Sami organizatorzy podkreślają z dumą, że ich Szał Baj Najt „bezlitośnie nokautuje wszystkie wtorkowe imprezy w stolicy” a do stałych bywalców dołączają ciągle nowi. Niesłabnącą popularnością cieszy się także promocja, w której wódka od 20:00 kosztuje 2 zł a jej cena co pół godziny wzrasta o 1 zł.

– Mnie ona właściwie nie dotyczy, ale są ludzie, którzy przychodzą do Discrete między innymi z tego powodu – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Tym jednak, co przyciąga tam przede wszystkim, jest wspaniała muzyka.

Jej Perfekcyjność już teraz zapowiedziała, że najprawdopodobniej pojawi się na wszystkich imprezach z cyklu do końca wakacji, jeśli tylko będzie w Warszawie. Dotychczas nie opuściła ani jednej, poza tymi dniami, gdy przbywała w domu rodzinnym na Pomorzu Zachodnim.


Jej Perfekcyjność na Szał Baj Najt w gronie znajomych [źródło: szal-baj-najt.pl]


DJ May One i DJ Angel Kiss oraz Da, znajomi Jej Perfekcyjności [źródło: szal-baj-najt.pl]

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!