Warszawa, 28 lipca 2008 – Ok. 21:30 mija dziś termin, jaki pozostawiono Jej Perfekcyjności na zaprzestanie „pokazywania swojego zboczenia”. Autor wiadomości wysłanych do niej, groził jej spotkaniem sam na sam.

O sprawie poinformowało biuro prasowe Jej Perfekcyjności. Autor wiadomości wysłał do Jej Perfekcyjności wiadomość za pośrednictwem serwisu grono.net oraz poinformował ją o tym krótkim zdaniem wysłanym na adres jejperfekcyjnosc@tlen.pl. Dziś ujawniono treść tej wiadomości.

nie mysl, ze ja ci groze, ale zrozum ze dla takich „ludzi” nie ma miejsca. znajde Cie. obiecuje Ci. kim ty kurwa jestes? masz 24 h na usuniecie tego grona – wiem kim jestes. studiujesz na karowej socjologie. nie bede patrzyl jak takie cos bruzdzi Polska ziemie. albo schowasz sie i nie bedziesz pokazywal swojego zboczenia? ulomnosci? albo sie spotkamy. we dwoje. tylko ty i ja. do zobaczenia, mam nadzieje. czas leci. 23 godz. 55 min.

Z informacji przekazanych przez Jej Perfekcyjność, dowiedzieliśmy się, że sprawa zostać ma zgłoszona na Komendę Wojewódzką Policji w Warszawie. Groźba wydaje się mało profesjonalnym żartem, jednakże zdaniem Jej Perfekcyjności – nie można tolerować takiego zachowania i wszelkie próby zastraszania jej będą traktowane w ten sam sposób.

– Przyznać muszę, że to dla mnie nowa i dziwna sytuacja – powiedziała. – Nie wiedziałem, że jestem osobą tak rozpoznawalną i obserwowaną, że komukolwiek chciałoby się straszyć mnie pobiciem czy zabiciem. Nie mogę absolutnie pozwolić na tego typu żarty.

Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nie czuje „jakiejś szczególnej obawy” o swoje zdrowie i życie i nie zamierza z powodu tak marnego żartu bardziej dbać o swoje bezpieczeństwo. Wyraziła przy tym nadzieję, że z powodu małego profesjonalizmu autora dowcipu, ma nadzieję na szybkie jego odnalezienie przez policję i załatwienie sprawy przed sądem.


Tak wygląda wiadomość wysłana do Jej Perfekcyjności

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!