Warszawa, 8 lipca 2008 – Aż 10 dni spędzi w domu rodzinnym w te wakacje Jej Perfekcyjność. Jej wyjazd zaplanowan na jutro, dzisiaj spędzić jeszcze imprezową noc w klubie Discrete na imprezie z cyklu „Szał Baj Najt”.

Wtorkowe imprezy w klubie Discrete, nawiązując do dawnych wydarzeń w Barbie Barze przyciągają coraz większe rzesze młodych warszawian, którzy nie opuścili jeszcze stolicy na wakacje lub planują je spędzić w mieście. Imprezy rozkręca dobry znajomy Jej Perfekcyjności – DJ May One. Towarzyszy mu regularnie DJ Angel Kiss, także znajoma Jej Perfekcyjności – to właśnie oni namawiają ją na cotygodniową zabawę.

– Muzycznie jest świetnie – podkreśla Jej Perfekcyjność. – Poza tym, co warto dostrzec, w klubie bawi się dużo młodych atrakcyjnych osób, co znacząco podnosi atrakcyjność samej imprezy.

Dzisiejsza zabawa będzie dla Jej Perfekcyjności także pożegnaniem ze stolicą. Do 19 lipca przebywać będzie w Zachodniopomorskiem w swoim domu rodzinnym. Tak długi pobyt spowodowany jest przede wszystkim tym, że nie odwiedzała rodziny od świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

– Po ludzu się po prostu za nimi stęskniłem – powiedziała. – Mam już prezenty dla swoich chrześniaków i mam nadzieję, że miło spędzę te kilka dni na nic-nie-robieniu. Bardzo tego potrzebuję po tak intensywnym roku akademickim.

Pobyt na Pomorzu Zachodnim urozmaici mają znajomi Jej Perfekcyjności. Kilka osób zamierza bowiem zjawić się w Szczecinie w piątek wieczorem, by wraz z Jej Perfekcyjnością bawić się w klubie mniejszości seksualnych Inferno. Stamtąd, w sobotę udać się mają wszyscy do Berlina, by sobotnią noc spędzić w stolicy Niemiec. Jednakże, jak podkreśla Jej Perfekcyjność – cały plan jest wciąż tylko życzeniem, nie został doprecyzowany i może się zmienić. Potwierdziła także, że ominie trzy kolejne weekendowe imprezy w Warszawie.

/Życie Warszawy/

Wypowiedz się! Skomentuj!