Warszawa, 1 lipca 2008 – Podobnie jak tydzie temu, Jej Perfekcyjność będzie bawiła się dzisiaj w klubie Discrete na imprezie z cyklu „Szał Baj Najt”. Wtorkowe wieczory mają nawiązywać do słynnych imprez, jakie miały miejsce w klubie Barbie Bar rok temu.

Na dzisiejszym wydarzeniu zagrają na pewno DJ May One, DJ Angel Kiss oraz DJ Igor ES. Skład ten co tydzień przez wakacje bawić ma tych, którzy nie liczą się z dniami tygodnia. Impreza w środku tzw. dni roboczych przyciągnąć ma bowiem przede wszystkim tych, którzy mają już wakacje i mogą odpocząć w dowolnym momencie tygodnia.

– Rok temu nie mogłem się bawić w Barbie Barze, bo byłem prawie cały czas nad morzem – powiedziała. – Te nieliczne imprezy, które zaliczyłem i na których byłem, bardzo przypadły mi do gustu.

Jej Perfekcyjność podkreśla, że w Barbie Barze bawili się we wtorki przede wszystkim młodzi ludzie – i to właśnie jej się najbardziej podobało. Powiedziała także, że w ubiegłym tygodniu, gdy cykl ruszył, w Discrete obecni byli także przede wszystkim młodzi mieszkańcy stolicy.

– W klubie czuć tę eneregię, tę młodość, ten szał właśnie – skomentowała. – I dlatego tak chętnie dzisiaj znów tam pójdę.

Jej Perfekcyjność już dziś zapowiedziała, że w Discrete zjawi się także za tydzień. Jutro Jej Perfekcyjność broni swojej pracy magisterskiej w Instytucie Socjologii UW.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!