Warszawa, 26 czerwca 2008 – Wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu „Orzeł kontra rekin” były nagrodami w konkursie serwisu informacyjngo JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Trzem spośród pięciu zwycięzców Jej Perfekcyjność wręczyła zaproszenia osobiście na kilka godzin przed seansem.

W serwisie trwa wielki sezon konkursowy. Po wejściówce na Festiwal Allegro Muzyka i pięciu zaproszeniach do kina – do dziś do północy wygrać można zaproszenie na piątkowy koncert CeCe Peniston w klubie Palladium. Więcej informacji tutaj.

Wczoraj wieczorem w Kinotece w Warszawie przedpremierowo aż 5 osób obejrzeć mogło wraz ze swoim towarzyszem lub towarzyszką film „Orzeł kontra rekin” dzięki naszemu serwisowi informacyjnemu. Jedna ze zwyciężczyń w ostatniej chwili poinformowała oganizatorów, że musi z przyczyn niezależnych od siebie zrezygnować z nagrody. Jeden ze zwycięzców zaś nie mógł pojawić się, gdy zaproszenia wręczała Jej Perfekcyjność. Otrzymał je nieco później.

– Cieszę się, że kolejne osoby mogą skorzystać na tym, że… interesuje ich moje życie – powiedziała. – Bo w sumie chyba po to czytają jejperfekcyjnosc.blox.pl, prawda?

Jej Perfekcyjność na kilka godzin przed wczorajszym seansem pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie wręczyła trzem osobom ich zaproszenia. Życzyła im miłej zabawy i dziękowała za udział w zabawie. Jednocześnie zachęcała do dalszej zabawy i regularnego czytania serwisu.

– Żeby być na bieżąco, sam korzystam z czytnika RSS i to samo polecam wszystkim – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To najwygodniejszy sposób, by być na bieżąco.

Serwis jejperfekcyjnosc.blox.pl czytać można za pomocą czytnika RSS. Kanał naszej strony dostępny jest tutaj. Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom i zarazem dziękujemy wszystkim, którzy licznie wzięli udział w zabawie. Wciąż jeszcze wygrać można zaproszenie na koncert CeCe Peniston. Macie na to czas do północy.


Nagrodę odbiera Kacper L.


Nagrodę odbiera Marcin J.


Nagrodę odbiera Arkadiusz K.

Wypowiedz się! Skomentuj!