Warszawa, 19 czerwca – Paweł M. z Warszawy zwyciężył w konkursie serwisu informacyjnego jejperfekcyjnosc.blox.pl! W ten sposób stał się posiadaczem podwójnego zaproszenia na Festiwal Allegro Muzyka, który odbędzie się w najbliższą sobotę 21 czerwca w Poznaniu. Gratulujemy!

Redakcja serwisu już skontaktowała się ze zwycięzcą. Teraz trwa oczekiwanie na maila-odpowiedź od wylosowanej osoby. Jeśli nie uda się jej w ciągu 24 godzin skontaktować się z redakcją jejperfekcyjnosc.blox.pl, wejściówki na festiwal przepadną. Co w takiej sytuacji?

– Wiem, że organizatorzy są na to przygotowani – zapewniła Jej Perfekcyjność. – Jednakże wszyscy mamy nadzieję, że nie trzeba wykorzystywać przewidzianych na taką okoliczność mechanizmów.

Zadanie konkursowe było banalnie proste – polegało na jak wysłaniu na adres jejperfekcyjnosc@tlen.pl maila, w tytule któego znalazła się nazwa „Allegro Muzyka” w a treści – imię, nazwisko i miasto zamieszkania osoby zgłaszającej się. Spośród wszystkich wysłanych zgłoszeń, redakcja rozlosowała jednego zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na sobotę. Patronat nad konkursem objęła, jak zwykle, Jej Perfekcyjność i to właśnie ona osobiście wylosowała zwycięzcę.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy! A wszystkich zachęcamy do śledzenia informacji w serwisie jejperfekcyjnosc.blox.pl – wciąż bowiem zaskakiwać będziemy Was konkursami i zabawami. Pamiętajcie, że najlepszą metodą na bycie na bieżąco, jest nasz kanał RSS. Wystarczy zasubskrybować go klikając tutaj a wszystkie nasze informacje dotrą do Was same.

O konkursie informowaliśmy tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!