Warszawa, 21 czerwca 2008 – Warszawa odpocznie od Jej Perfekcyjności, mówią złośliwi. W tę sobotę zamierza ona bowiem wyjechać do Wrocławia, by bawić się tam ze swoimi znajomymi.

Weekendowe wyjazdy zdarzają się Jej Perfekcyjności rzeczywiście rzadko. Jak sama bowiem podkreśla, nie lubi opuszczać imprez, które dzieją się w stolicy.

– Czasem jednak muszę i chcę wyjechać – powiedziała. – Tak właśnie jest tym razem. Na pewno pojedzie ze mną Ku, być może także Da, więc wierzę, że wyjazd będzie udany. Tym bardziej, że nigdy we Wrocławiu nie byłem…

Jej Perfekcyjność podkreśla, że nie wie jeszcze jakie kluby odwiedzi podczas nocy spędzonej na Dolnym Śląsku. Niemniej, na pewno znajdzie się wśród nich jakiś lokal mniejszości seksualnych. Jak bowiem podkreśliła, chciałaby zobaczyć, „jak tam bawią się osoby ze środowiska LGBT”. Początkowo wyjazd Jej Perfekcyjności planowany był na piątek, jednakże ze względu na udział w zabawie urodzinowej swoich bliskich znajomych – Da i Ma oraz koncert Haliny Frąckowiak w warszawskim klubie Utopia, zdecydowała się przenieść go na sobotę.

– To jeden z tych niewielu weekendowych dni w roku, gdy nie ma mnie w Utopii – powiedziała. – Więc jeśli ktoś rzeczywiście za mną nie przepada, a chciałby się pobawić, powinien wykorzystać tę okazję. Nie odwiedzę bowiem ani jednego stołecznego klubu 21 czerwca.

Kolejny wyjazd Jej Perfekcyjność zaplanowała na najbliższy piątek. Jak podaje jej oficjalny Kalendarz Google, wybierze się wraz ze znajomymi do Łodzi.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!