Polska, 25 czerwca 2008 – Kolejny konkurs – wygraj zaproszenie na koncert CeCe Peniston, DJ Jazzy M, DJ Tenessee i Marysi Sadowskiej! Podwójne zaproszenie na wielkie wydarzenie muzyczne w stolicy zdobyć możesz do czwartku do północy!

W konkursie wziąć udział mogą wszyscy czytelnicy jejperfekcyjnosc.blox.pl. Zadanie jest, jak zawsze, banalnie proste i polega na wysłaniu do czwartku do północy maila na adres jejperfekcyjnosc@tlen.pl w tytule wpisując „CeCe Peniston” a w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko.

Nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert CeCe Peniston, DJ Jazzy M, Marysi Sadowskiej i DJ Tenessee w klubie Palladium w Warszawie 27 czerwca.

Zwycięzcą zostanie 7 osoba, która wyśle do nas maila. Zwycięzca zostanie o nagrodzie powiadomiony mailowo.

Czytaj dalej, by poznać szczegółowe zasady konkursu


Do wygrania jest to zaproszenie

[more]

Urban Wave to międzynarodowa platforma, która promuje i integruje różne aspekty życia miejskiego. Podczas spektakularnych eventów, łączących muzykę, modę i art. & design, Urban Wave nie tylko pokazuje najlepszych, ale i daje szansę młodym wykonawcom. Funkcjonuje w rytmie najnowszych trendów, a naturalnym środowiskiem występowania zjawiska Urban Wave jest miasto. Gwiazdy wieczoru:
Ce Ce Peniston (USA) – diva znana min. z megahitu 'Finally’. Utwór zjawił się na swiatowej scenie pop w latach 90, od tamtej pory jest regularnie remiksowany i reedytowany praktycznie corocznie, wpisując się tym samym do ścisłej czołówki największych przebojów muzyki House wszechczasów.

Jazzy M (Ministry of Sound/UK) – legendarny dj, odpowiedzialny za wprowadzenie muzyki Mouse do kultury brytyjskiej, pierwszy rezydent najpopularniejszego klubu świata Ministry of Sound.

Dodatkowo imprezę uświetnią: Marysia Sadowska i Dj Tennessee, Dj Nobis, Dj Nelle, Dj Pasqual, Funky Wroo, Nuno, Marcin Świetlicki, jak również grupa performersko – teatralna Good Girl Killer, pokaz mody łódzkiej formacji Transmode oraz pokaz fotografii Jarka Kotomskiego.

Szczegółowe zasady konkursu
1. Organizatorem konkursu jest redakcja serwisu informacyjnego JejPerfekcyjnosc.blox.pl
2. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert CeCe Peniston 27 czerwca w klubie Palladium w Warszawie.
3. W losowaniu wezmą udział wszystkie zgłoszenia:
a) nadesłane na adres jejperfekcyjnosc@tlen.pl
b) do czwartku (26 czerwca) do północy
c) które w temacie wiadomości będą zawierały słowa „CeCe Peniston”
d) w treści wiadomości będą zawierały imię i nazwisko osoby zgłaszającej się do konkursu.
4. W konkursie brać mogą udział osoby powyżej 16. roku życia.
5. Organizator nie pokrywa ewentualnego kosztu dostarczenia biletu do zwycięzcy.
6. Warunkiem otrzymania zaproszenia jest natychmiastowy konktat (w ciągu 24 godzin od daty otrzymania informacji o zwycięstwie) z organizatorem konkursu w sposób podany w informacji o zwycięstwie. Nie wypełnienie tego warunku powoduje nieważność zwycięstwa.
7. Wszelkie kwestie nieregulowane w powyższych zasadach rozstrzyga organizator.
8. Od decyzji organizatora nie przysługuje odwołanie.
9. Nagroda nie może być zamieniona na ekwiwalent pieniężny.
10. Wszelkie ewentualne podatki i opłaty skarbowe od wygranej pokrywa zwycięzca

Wypowiedz się! Skomentuj!