Warszawa, 10 czerwca 2008 – Nasze źródła na Uniwersytecie Warszawskim potwierdzają: Jej Perfekcyjność skończyła pracę magisterską. Dzisiaj, na rok przed terminem, oddała swojej promotor przedostateczną jej wersję.

W ten sposób Jej Perfekcyjność jest coraz bliżej wcześniejszego zakończenia studiów w Instytucie Socjologii UW. W tym miesiącu zamierza uzyskać absolutorium, by jeszcze przed lipcem uzyskać tytuł magistra.

– To realizacja mojej ambicji – zdradziła jakiś czas temu Jej Perfekcyjność. – Jeśli wszystko się uda, nie tylko skończę studia rok wcześniej, ale także zaliczę w ciągu 10 miesięcy program trzech lat studiów.

W mijającym roku akademickim Jej Perfekcyjność musiała bowiem nie tylko uczestniczyć w zajęciach w ramach IV i V roku studiów socjologii ale także, kontynuować swoje studia na III roku w Instytucie Dziennikarstwa UW. Już teraz zdradziła jednak, że jeden-dwa egzaminy na dziennikarstwie zostawi sobie na wrzesień, żeby „nie zajmować sobie teraz nimi czasu”.

– Uzyskanie magistra jest w chwili obecnej priorytetem – powiedziała. – Mam zamiar m.in. na tej podstawie starać się o całkowite umożenie kredytu studenckiego, który jakiś czas temu otrzymywałem. Mam nadzieję, że moje osiągnięcia będą także podstawą do uzyskania stypendium im. Jana Pawła II w przyszłym roku akademickim.

Poza realizacją trzech lat studiów, Jej Perfekcyjność w mijającym roku akademickim była redaktorem naczelnym miesięcznia studenckiego ukazującego się na Uniwersytecie, Prezesem Koła Naukowego, członkiem najwyższej władzy na uczelni – Senatu UW, członkiem Parlamentu Studentów UW, Sekretarzem Zarządu Samorządu Studentów Instytutu Socjologii UW, członkiem Komisji Prawno-Regulaminowej Parlamentu Studentów UW, członkiem Komisji Senatu UW ds. Studenckich i Procesu Kształcenia, członkiem Wydziałowego Kolegium Elektorów i członkiem Rady Wydziału Filozofii i Socjologii. Pracowała także dla ogólnopolskiego miesięcznika „Gazeta Studencka” oraz miesięcznika „Maturzysta”. W wolnym czasie Jej Perfekcyjność udziela korepetycji z jęzka polskiego, języka angielskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Jest także działaczką w ramach Formacji Różowe Saneczki.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!