Warszawa, 22 czerwca 2007 – Magiczna liczba przekroczona – na fotobogu Jej Perfekcyjności jest już ponad pięć tysięcy zdjęć!

Prowadzony od ponad roku pamiętnik jest zbiorem zdjęć i komentarzy Jej Perfekcyjności, który dokumentuje niemalże codziennie życie bohaterki i jej znajomych. Na początku istnienia serwisu playmobile.pl, w którym fotoblog jest zamieszczony, zajmował czołowe pozycje w prowadzonym tam rankingu popularności. Od kilku miesięcy ranking nie istnieje.

– To rzeczywiście bardzo dużo… – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Swoją drogą, sam już czasem nie wiem co na tych zdjęciach jest zamieszczone. Chyba poświęcę kiedyś dzień i przejrzę je wszystkie dokładnie, dla powspominania.

Wśród zdjęć nie ma już np. fotografii z wakacji 2007. Po aferze, jaka wywiązała się w związku z preferencjami i tożsamością seksualną Jej Perfekcyjności – jeden z rodziców uczniów Jej Perfekcyjności groził jej procesem z powództwa cywilnego. Prawdopodobnie ta sama osoba była odpowiedzialna za doniesienie do Centrum Myśli Jana Pawła II, że Jej Perfekcyjność jest kontrowersyjną artystką środowiska LGBTQ w lutym 2008. Dzisiejsze zamieszanie wokół stypendium przyznanego w październiku 2007, które wzbudzili uczestnicy forum czasopisma „Fronda” jest pokłosiem tamtej sprawy.

– Oczywiście, zdjęcia z fotobloga były już powodem różnych zawirowań, niepokojów i kontrowersji – wyznała Jej Perfekcyjność. – Kilka osób obraziło się na mnie za to, co na fotkach widać, co jest uwiecznione. Część prosiła o usunięcie kilku… Ja sądzę, że nie ma co winić zdjęć, tylko tych, którzy do nich pozują. Fotografia tylko uwiecznia rzeczywistość.

Jej Perfekcyjność jest dumna ze swojego fotobloga. Średnio zamieszcza na nim, jak wyliczyli znajomi, ponad 9 zdjęć. Dziś, po kilku dniach od 20 czerwca, ilość zdjęć przewyższa granicę pięciu tysięcy. Jej Perfekcyjność obiecała, że przy okazji kolejnego dużego jubileuszu zorganizuje „jakieś przyjęcie”.


Tak fotoblog Jej Perfekcyjności wyglądał na 20 czerwca


Nagłówek kolumny z „magiczną” liczbą 5 tys. – dziś na liczniku jest już więcej

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!