Warszawa, 15 czerwca 2008 – Pamiątki po performance Jej Perfekcyjności na koncercie Sonique w klubie Utopia będą krążyć dalej. Tego lata, na cyklu imprez „Are U Avangard”, który przenosi się nad morze, będzie można oglądać zdjęcia z wydarzenia w specjalnym slideshow.

Na imprezach wystąpią największe gwiazdy muzycznej sceny klubowej. Już 28 czerwca w Surf Bay w Chałupach w ramach cyklu zagrać ma Richard Grey (Francja), 4 lipca w Copacabna w Sobocie – David Penn a 11 lipca w Solar Beach Bar w Chałupach – słynna Tara McDonald. Podczas imprezy portal clubbingowo-fotograficzny lifebar.pl prezentować będzie zdjęcia z imprez przez siebie obsługiwanych. Jedną z nich był koncert Spnique w warszawskim klubie Utopia.

– Potwierdzam, że przedstawiciel portalu zwrócił się do mnie z pytaniem o możliwość wykorzystania zdjęć ze mną i Da – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Wyraziłem na to zgodę, bo nie widzę przeciwwskazań.

Cykl „Are U Avangard” organizowany jest od dawna i gości największe gwiazdy, które specjalnie na zaproszenie Vistula Wólczanka przyjeżdżają do Polski. Nazwa nawiązuje do linii ubrań marki Wólczanka – najbardziej ekskluzywnej z produkowanych przez firmę.

– Wiem, że performance wzbudził wiele kontrowersji, które trochę mnie dziwią – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Z drugiej jednak strony, nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć społecznych skutków naszej sztuki…

W ten sposób dzieło Jej Perfekcyjności zyskać ma jeszcze większą popularność, wykraczającą poza kilusetosobową publiczność w klubie Utopia i kilkutysięczną rzeszę internautów odwiedzających lifebar.pl.

W sobotę, 31 maja w klubie Utopia, podczas koncertu znanej gawiazdy Sonique, Jej Perfekcyjność pojawiła się ubrana w czarną sukienkę odciętną pod piersiami z kokardą na wysokości mostka. W złotej koronie i złotymi ozdobami, prowadziła na smyczy półnagiego chłopca ze złotymi napisami na ciele. Przez cały wieczór chodziła w ten sposób z uwięzionym młodzieńcem i razem z nim się bawiła. Performance Jej Perfekcyjności nie miał tytułu.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!