Warszawa, 24 czerwca 2008 – Wyjazdowy okres trwa. W najbliższy piątek (27 czerwca) Jej Perfekcyjność odwiedzi Łódź.

To kolejna jej tam wizyta w ostatnim czasie. Odkąd w Łodzi zamieszkał jej znajomy To, odwiedza to miasto częściej niż dotychczas. Podczas najbliższego pobytu ma nadzieję spotkać się jeszcze ze znajomymi „z dawnych lat”.

– Mam wielką nadzieję, że nareszcie zobaczę się z Se – powiedziała. – W latach już można liczyć czas od naszego ostatniego spotkania. Albo tak mi się po prostu wydaje. Wstępnie udało się nam jakoś zgadać co do woli, chęci i możliwości zobaczenia się w piątek.

Jej Perfekcyjność do Łodzi nie jedzie sama. Na pewno wybiera się z nią Da. Wstępnie chęć towarzyszenia im zapowiedziały kolejne osoby, jednakże ostateczna lista uczestników wypadu dopiero się kształtuje. Wiadomo już za to, że wyjazd rozpocznie się o godzinie 17:15 a zakończy w sobotę niewiele później, gdy wszyscy wrócą do Warszawy.

– Sobotni występ Antoine Clamarana w Utopii to wydarzenie, którego przegapić za nic nie można – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego wracamy w sobotę po południu. W ten sposób będziemy mieli jeszcze chwilkę dla siebie na miejscu.

Jej Perfekcyjność zatrzyma się w Łodzi najpewniej u To. Wstępnie zapowiedziała także, że odwiedzi kluby Narraganset i Rezydencja.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!