Warszawa, 23 czerwca 2008 – Dostępny dla wszystkich profil MySpace Jej Perfekcyjności jest już w sieci. Pod adresem myspace.com/JejPerfekcyjnosc znaleźć można jej prywatną stronę w znanym serwisie społecznościowym.

Część znajomych, przyjaciół i fanów Jej Perfekcyjności od dawna dziwiła się, że nie posiada ona wciąż profilu w MySpace.com. Co zadecydowało o jego utowrzeniu? Okazuje się, że… Katherine Ellis, gwiazda muzyki klubowej, znana najszerzej z wokalu w piosence „Make A Move On Me” Joey Negro.

– Wiele gwiazd i znanych osób ma swoje MySpace i wykorzystują stronę jako platformę kontkatu z ludźmi, których nie koniecznie znają -powiedziała Jej Perfekcyjność. – Więc i ja w ten sposób postanowiłem zadziałać.

Zdaniem Jej Perfekcyjności, jest bardzo wiele osób, które ją mniej lub bardziej kojarzy, a które nigdy nie będą jej na tyle bliskie, by móc nazywać się jej znajomymi i przez to znaleźć się np. na liście znajomych w serwisie grono.net. Alternatywą dla nich ma być MySpace, na którym Jej Perfekcyjność nie będzie odmawiała zaproszeniom do znajomości.

– Chcę wykorzystać ten serwis do poznawania, choćby tylko elektronicznego, tych, którzy mnie kojarzą i znają – powiedziała. – Niech to będzie dla mnie miejsce zetknięcia się z nimi wszystkimi.

MySpace to serwis społeczności internetowej założony w 2003 roku przez Toma Andersona i Chrisa DeWolfe’a, będący na 5 miejscu wśród najbardziej popularnych stron WWW w Internecie. Serwis umożliwia przede wszystkim komunikację pomiędzy internautami i nawiązywanie drogą elektroniczną znajomości. Szczególnie pomocny jest w tym tzw. profil, czyli prywatna strona użytkownika, na której może on krótko napisać o sobie i swoich zainteresowaniach. Serwis oferuje między innymi prowadzenie bloga, czy też możliwość tworzenia własnych galerii zdjęć.


Tak wygląda dziś profil Jej Perfekcyjności w MySpace.com

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!