Warszawa, 20 czerwca 2008 – Najpierw podwójne urodziny, a potem kolejny koncert w ramach cyklu The Greatest Polish Divas „Tych Lat Nie Odda Nikt” – to plany na piątkowy wieczór Jej Perfekcyjności. Imprezować będzie od godziny 21 do wczesnych godzin rannych.

Na urodziny zaprosili Jej Perfekcyjność Da i Ma, jej bliscy znajomi, którzy urodzili się tego samego dnia. Co prawda autentyczna rocznica urodzin minęła w ostatnią niedzielę, ale dopiero dzisiaj organizują przyjęcie z tej okazji. W ramach świętowania zaprosili kilkadziesiąt osób na domową imprezę w ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotów.

– Impreza nazywa się Lose Control Party, więc mam nadzieję, że będzie szalona! – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Zobaczymy, bo wiem, że po chłopcach mogę się wszystkiego spodziewać. Oby tylko goście dopisali i wczuli się w klimat. Wiem, jakie to ważne.

Większość zaproszonych przenieść się będzie chciała po zakończeniu przyjęcia urodzinowego do warszawskich klubów. Część z nich na pewno wyląduje w warszawskim klubie Utopia, gdzie tej nocy wielkie wydarzenie: koncert Haliny Frąckowiak. W ramach cyklu The Greatest Polish Diavs „Tych Lat Nie Odda Nikt”, znana piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje. Na imprezie na pewno nie zabraknie Jej Perfekcyjności.

– Choć wszyscy doskonale wiedzą, że nie jestem jakim szalonym fanem lat minionych, to lubię czasem pobawić się przy takiej muzyce – powiedziała. – A „Papierowy księżyc” to przecież szlagier, jakich mało!

Impreza w Utopii zapowiada się szaleńczo – tym bardziej, że poprzednia, pierwsza impreza cyklu, na której pojawiła się Irena Jarocka okazała się olbrzymim sukcesem.


Reklama urodzin Da i Ma


Plakat zapowiadający występ Haliny Frąckowiak

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!