Warszawa, 27 czerwca 2008 – Zgodnie z planem, Jej Perfekcyjność dziś wczesnym wieczorem zjawi się w Łodzi. Spędzi tam jedną imprezową noc, by jutro wrócić na wielki występ Antoine Clamarana w klubie Utopia.

Do Łodzi Jej Perfekcyjność uda się wraz z Da i Mi. Odwiedzą znajomego To, u którego także się zatrzymają. Początkowo cała grupa miała w planach odwiedzić kluby Narraganset i Rezydencja, jednakże w drugim z nich… zaplanowano na ten weekend remont. W Narraganset rozpocznie się ostatni weekend w dotychczasowej lokalizacji – za tydzień klub przenosi się w nowe miejsce.

– Pewno w sobotę będą tam się działy jeszcze ciekawsze rzeczy, ale przecież muszę wrócić do Warszawy – powiedziała. – Ponieważ Rezydencja jest zamknięta, pewno odwiedzimy inne kluby w okolicy Piotrkowskiej.

Przed imprezami Jej Perfekcyjność spotka się z Se, swoim znajomym sprzed wielu lat, którego nie widziała od dawna.
W sobotę Jej Perfekcyjność wraca na Special Resident Night w klubie Utopia. Tej nocy przy Jasnej 1 zagra światowej klasy DJ – Antoine Clamaran. Z okazji corocznego święta muzycznego na zakoczenie lata, manager muzyczny Utopii, DJ hugo przygotował także płytę CD z kompilacją specjalnie dla stałych bywalców klubu. Swój wkład w tworzenie płyty miała także Jej Perfekcyjność! Okazuje się, że piosenka-bootleg „Pjanoo” i „Bad Habit” znalazła się na niej właśnie dzięki temu, że zaprezentowała ją DJowi hugo.

– Cieszę się, że hugo uwzględnił ten utwór – powiedziała. – Tym bardziej, że przecież „Pjanoo” ma mnóstwo bootlegów. Ten moim zdaniem jest zdecydowanie najlepszy. Cieszę się, że i inni będą mogli go posłuchać.

Antoine Clamaran swoją współprace z warszawskim klubem Utopia rozpoczął w 2003 roku, gdy został jego rezydentem. Zyskał znaczącą pozycje na scenach klubowych całego świata. Jego imię znane nam od 20-stu lat symbolizuje talent, sukces oraz uniwersalny i charakterystyczny, tylko dla niego sposób gry. Urodził się w Paryżu, we wczesnych latach 90-ych jego lokalna sława zainteresowała Maximum Fm – ówczesną, główną, taneczną paryską stację radiową. Zadziwiając wszystkich swoim darem miksowania Clamaran zdobył dużą publikę. Przed 1998 r.wyprodukował 3 klubowe hity pod pseudonimem Omega: „Dreaming Of A Better World”, „Peace & Harmony”, and „The Mission”. Do jego najnowszych przebojów należą „What!”, „Release yourself”, „Feel it”, „Let’s get together”, „Take off” i „Keep on tryin'”.


Plakat reklamujący imprezę

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!