Warszawa, 11 czerwca 2008 – Coraz więcej danych wskazuje na to, że tak. Jej Perfekcyjność nareszcie zakochana!

Zdjęcia z ostatniego tygodnia umieszczone na fotoblogu Jej Perfekcyjności wydawały się wiele sugerować. Piątkowa i sobotnia sesja zdawały się wiele sugerować. Wymowny był zwłaszcza tytuł sobotniej blotki „7 VI – noc i poranek z Marcinkiem spędzone”. Kolejne głosy zdają się potwierdzać to, czego domyślają się wszyscy. Jej Perfekcyjność spotyka się z Ma.

– Chyba sobie żartujecie? – dziwi się pytana o sytuację. – Z Ma nie łączy mnie nic poza zwykłą znajomością. Szukanie takich sensacji spisane jest na straty, bo i tak wam nikt nie uwierzy.

Jednakże, że „coś jest na rzeczy” twierdzimy nie tylko my. W swojej ostatniej blotce w internetowym pamiętniku zatytułowanej „Parada, Marcinek, Ola, ZOO – czyli koniec jest bliski” Jej Perfekcyjność wraca do tematu swoich związków z mężczyznami. Podkreśla, że jest, była i będzie sama. Zwraca uwagę także na swój zadeklarowany świecki celibat.

– Jesteście niepoważni, naprawdę… – komentuje Jej Perfekcyjność. – Zajmijcie się Britney Spears albo Dodą, one dostarczą wam więcej atrakcji i możliwości do plotkowania, niż jakaś tam transetka.

Sprawa jest chyba poważna. W komentarzach do blotki, użytkowniczka Jan ina z Ochojan napisała: „JP naprawdę tego nie widzi że. M. na niego leci? to zdjęcie dla żartu to nie żart tylko zaproszenie…„.


Jej Perfekcyjność i Ma na imprezie w klubie Utopia w piątek

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!