Warszawa, 24 czerwca 2008 – Tylko do północy można wysyłać zgłoszenia do konkursu, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Orzeł kontra rekin”.

Wyślij maila na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl z tytułem „Orzeł kontra rekin” do północy. W treści maila wpisz swoje imię i nazwisko.

Spośród wszystkich, którzy do północy wyślą odpowiednio sformułowaną wiadomość rozlosujemy 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się jutro (25 czerwca 2008) o godzinie 19:30 w Kinotece (Warszawa). Spieszcie się! Liczą się tylko maile, które dotrą do nas przed 24:00.

O czym jest film?
Opowieść o dwojgu społecznie nieprzystosowanych ludziach oraz o sposobach, w jaki próbują zdobyć miłość. Lily jest trochę dziwaczną i samotną kelnerką, we śnie i na jawie marzy o romantycznych uniesieniach. Jarrod, bohater z jej snów, to osobliwy odludek i sprzedawca gier wideo. Ostatnią dekadę spędził na planowaniu zemsty na prześladowcy ze szkoły średniej. Kiedy tych dwoje spotka się na party pod hasłem „Przebierz się za swojego ulubionego zwierzaka”, staną oko w oko jako anemiczny rekin i wyleniały orzeł. Lily poświęci wszystko, aby zdobyć swojego wyśnionego orła.


Kadr z filmu „Orzeł kontra rekin”

Zwiastun filmu

Więcej o filmie w serwisie Stopklatka.pl.

Wypowiedz się! Skomentuj!