Warszawa, 9 maja 2008 – To już informacja oficjalna – Jej Perfekcyjność za tydzień w piątek wyjedzie do Łodzi. Co to tak naprawdę oznacza?

Przede wszystkim, że znajomi Jej Perfekcyjności z Łodzi, będą mieli okazję w swoim rodzinnym mieście spotkać się z nią i zobaczyć. Wolę takiego spotkania zapowiedzieli już Go i Se. Zobaczy się z nią także To, u którego zatrzyma się Jej Perfekcyjność, a który przeprowadza się do tego miasta już w najbliższą niedzielę.

– Strasznie dawno nie byłem w Łodzi – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Cieszę się, że znów jest ku temu okazja. Mam nadzieję dobrze się tego wieczoru bawić.

Już dziś Jej Perfekcyjność zapowiedziała odwiedziny w elitarnym klubie Honey Bunny i klubie mniejszości seksualnych Narraganset. Wyjazd oznacza, że 16 maja nie będzie można Jej Perfekcyjności spotkać w warszawskim klubie Utopia, z którym jest kojarzona. Bliscy znajomi wyrazili z jednej strony zmartwienie jej nieobecnością, a z drugiej – zadowolenie, że dane jej będzie odpocząć.

– Przyznaję, że jestem zmęczony – powiedziała. – Dzień Paris Hilton, 16th Floor-Sitting Party, Dzień Milczenia, zbliżająca się obrona pracy magisterskiej i letnia sesja egzaminacyjna sprawiają, że naprawdę czuję już spadek sił fizycznych.

Może więc ten wyjazd jest jej potrzebny? Przekonamy się o tym już 17 maja, gdy wróci do stolicy.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!