Warszawa, 22 maja 2008 – Podwójny bilet na film „21” był nagrodą w konkursie, w którym wzięła udział Jej Perfekcyjność. W piątkowy wieczór będzie ją można spotkać w CinemaCity Arkadia… samą.

Konkurs był „banalnie prosty”, twierdzi nagrodzona. Nie zdradzając szczegółów, stwierdziła, że to kolejny raz, gdy wygrywa wejściówkę do kina, ale nareszcie uda się jej ją zrealizować. Potwierdza, że w ciągu ostatnich kilku tygodni co najmniej dwa razy wygrała zaproszenie z portalu lifebar.pl.

– Wygrałem, wygrałem, i co z tego? – komentuje. – I tak nie byłem na żadnym z seansów, bo brak czasu wolnego uniemożliwił mi to całkowicie.

Z zaproszeń Jej Perfekcyjności skorzystali jednak jej znajomi. Za każdym razem bowiem oddawała swoje podwójne wejściówki na dowolny seans znajomym. Tym razem nagroda pochodzi „z jednego z popularnych miesięczników młodzieżowych” i Jej Perfekcyjność na pewno z niej skorzysta.

– Pójdę tym razem na pewno – powiedziała. – Mam zamiar korzystać z uroków długiego weekendu i poza pracą nad różnymi tekstami, chcę też odpocząć.

Pytana dlaczego idzie do kina sama, choć zaproszenie jest przeznaczone dla dwóch osób, nie podała konkretnego powodu. Stwierdziła, że po prostu chce odpocząć i jej zdaniem towarzystwo innych osób mogłoby jej przeszkadzać.


Kadr z filmu „21”

O czym jest film „21”?
Historia Semyona Dukacha jest wyjątkowa. Wybitnie zdolny student wraz z grupą przyjaciół z renomowanej amerykańskiej uczelni Massachusetts Institute of Technology – słynnego MIT – rzuca wyzwanie domom gry i wkrótce tysiące dolarów zaczynają spływać na konta pomysłowych hazardzistów. Black Jack stał się polem fascynującej, ale też niebezpiecznej gry. Ogrywane systematycznie kasyna przystępują do kontrataku, często sięgając po środki na wpół legalne. Historia Semyona Dukacha, emigranta z Rosji, to kolejna wersja americam dream – mitu od pucybuta do milionera. Ten sukces wymagał jednak nie tylko łutu szczęścia, ale i bardzo wysokiego ilorazu inteligencji.
reżyseria: Robert Luketic, scenariusz: Allan Loeb, Peter Steinfeld, obsada: Jim Sturgess, Kevin Spacey, Kate Bosworth, Laurence Fishburne

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!