Warszawa, 13 maja 2008 – Aż dwa zdjęcia Jej Perfekcyjności publikuje nowy numer „DJ Magazine”. Jedno z nich obrazuje jej wypowiedz w sondzie, drugie zaś jest ilustracją do reportażu o warszawskim clubbingu.

Majowy numer popularego wśród djów i muzyków miesięcznika namówił Jej Perfekcyjność do udziału w okoilicznościowej sondzie. Z okazji Dnia Matki obchodzonego w tym miesiącu, redakcja zapytała kilka osób „Co ukrywasz przed swoją mamą?”. Wśród 8 wypowiedzi znalazła się także Jej Perfekcyjność, która – jak się dowiedzieliśmy – bez większych oporów zgodziła się na udział w sondzie.

„Mam drugi raz warunek z tego samego przedmiotu” – głosi podpis pod zdjęciem.

Fotografia została wykonana jakiś czas temu w warszawskim klubie Utopia. Z tej samej nocy pochodzi drugie ze zdjęć Jej Perfekcyjności opublikowanych przez miesięcznik. Kilkustronnicowy reportaż dotyczący klubowego życia nocnego stolicy jest ilustrowany kilkoma zdjęciami. Jednym z największych jest wycięta z tła Jej Perfekcyjność z nieco przerażoną miną.

– Tak naprawdę nie lubię pozować do fotografii – powiedziała. – Dlatego zawsze robię jakieś głupie miny i redakcja to wykorzystała.

Jej Perfekcyjność powiedziała także, że mimo wszystko uważa, że wyszła na fotkach „dość niekorzystnie”. Stwierdziła także, że jest „widocznie taka i nie ma się czego wstydzić”.

Kliknij aby powiększyć:

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!