Warszawa, 26 maja 2008 – Obchodzony dziś w Polsce Dzień Matki stał się także dla Jej Perfekcyjności okazją do złożenia szczerych życzeń nie tylko swojej rodzicielce.

Wczoraj wieczorem już Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że w związku z dniem wykona przed południem do swojej mamy, by złożyć jej życzenia. Tak więc dziś rano, korzystając z faktu, że nie musi spieszyć się na zajęcia, zadzwoniła do szpitala, w którym pracuje jej mama.

– Chyba mam dobre kontakty z mamą – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego zawsze, gdy jest taka możliwość, dzwonimy do siebie i dość często rozmawiamy.

Jednak jak przyznaje Jej Perfekcyjność, z powodu mnóstwa obowiązków w mijającym roku akademickim częstotliwość ich kontaktów spadła. Obie jednak mają nadzieję, że sytuacja ta zmieni się już niedługo, gdy Jej Perfekcyjność rok wcześniej skończy swoje pierwsze studia.

– Cały czas zastanawiam się kiedy i na ile wpaść do domu rodzinnego, odwiedzić mamę, brata, babcię, całą rodzinę – rozmarzyła się. – Trochę już za nimi tęsknię, ale wiem też, że za długo w domu nie wytrzymam. Do życia potrzebuję tempa.

Jej Perfekcyjność ma tylko mamę, jej tata zginął w wypadku morskim w 2001 roku.

Co ukrywa przed mamą Jej Perfekcyjność? To pytanie zadał jej w swojej sondzie „DJ Magazine”. Więcej tutaj.


Strona z „DJ Magazine”

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!