Warszawa, 30 maja 2008 – Wielki koncert Sonique, muzycznej megagwiazdy, już jutro w warszawskim klubie Utopia. Podczas wydarzenia w klubie zjawi się Jej Perfekcyjność.

Jedna z najlepszych DJ-ek na świecie, autorka tekstów i świetna wokalistka Sonique wystąpi w ramach cyklu Hennessy Artistry The Global Art of Mixing. Związana z brytyjską sceną klubową Sonique utworem „It Feels So Good” podbiła cały świat. Artystka proponuje doskonale skomponowaną mieszankę soulu, R&B, muzyki dance, house, techno i pop na najwyższym światowym poziomie. Fuzja gatunków w połączeniu z jej energetycznym głosem gwarantują udaną imprezę.

– Bardzo się cieszę, że Sonique zagra w Polsce i to właśnie w tym miejscu – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Zresztą nie wyobrażam sobie żadnego innego, które mogłoby nadawać się do tego bardziej.

Jej Perfekcyjność otrzymała zaproszenie na imprezę już ponad tydzień temu (czytaj tutaj) i od razu potwierdziła swoje przybycie. Zapowiedziała też, że właśnie tego wieczoru zamierza zrobić mały performance, który dodatkowo uświetnić powinien imprezę.

– To nie będzie nic wielkiego, nie chcemy przecież przyćmić w jakikolwiek sposób Sonique – powiedziała. – Wybór zaś tej daty był nieprzypadkowy, bo właśnie w taką noc jak ta, chcę zaszaleć.

Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić na czym polegać ma performance. Powiedziała jedynie, że jest to coś nad czym pracuje nie sama i to „od dłuższego już czasu”. Dodała też, że ma nadzieję, że wszystko się uda i wyjdzie „jak należy”.


Koncert Sonique jest wydarzeniem miesiąca w Utopii – okładka ulotki majowej

Wielki przebój Sonique „Alive”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!