Warszawa, 17 maja 2008 – Z okazji trwającej dziś Nocy Muzeów, Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że wraz ze znajomymi zjawi się w wybranych warszawskich obiektach kulturalnych, biorących udział w akcji. Dodała, że najpewniej będzie to Centrum Sztuki Współczesnej i Narodowa Galeria Zachęta.

To nie pierwszy raz, gdy Jej Perfekcyjność weźmie udział w akcji. Tym razem próbuje jednak wciągnąć w nią swoich znajomych – To, u którego spędziła piątkową noc w Łodzi, Da, Pi, Ma, Ma i innych. Chce w ten sposób dać sobie i im okazję do zabawy i „odchamienia się”.

– Działalność samorządowa, wzmożona nauka i przygotowywanie pracy dyplomowej ograniczają w tym roku akademickim znacząco mój udział we wszelkich kulturalnych wydarzeniach w Warszawie – wyjaśniła. – Wolny czas mam właściwie tylko w weekendowe noce, kiedy udaje mi się korzystać z oferty stołecznych klubów.

Tym bardziej perspektywa weekendowego i nocnego otwarcia muzeów w tym roku podpasowała Jej Perfekcyjności. Zapowiedziała, że dopiero bezpośrednio przed wyjściem z domu, wraz z osobami towarzyszącymi zadecyduje „na co się wybrać”. W podjęciu decyzji pomóc mają przewodniki wydane tego dnia przez stołeczne gazety.

– Interesujące mnie rzeczy będą najpewniej działy się w Zachęcie i CSW, choć nie znam w ogóle jeszcze programu i nie wiem co gdzie jest zaplanowane – wyznała.

Z Nocy Muzeów pochodzi jedno ze słynniejszych zdjęć Jej Perfekcyjności – przedstawiające ją na tle pasków w odcieniach różu.

Pełny program Nocy Muzeów w Warszawie dostępny jest na stronie www.um.warszawa.pl/wydarzenia/nocmuzeow.

Film reklamujący wydarzenie:

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!