Warszawa, 23 maja 2008 Za nieco ponad tydzień 31 maja znana DJ, piosenkarka i producentka Sonique zawita do Warszawy. Na jej koncert w klubie Utopia zaczęto już rozdawać zaproszenia.

Jedną z pierwszych osób, które ja otrzymały jest Jej Perfekcyjność. Dwuosobowa wejściówka była formalnością, ale w minioną środę w nocy, właściciel klubu wręczył jej kopertę. To, co najbardziej urzekło Jej Perfekcyjność, to ręcznie wpisane nazwisko zapraszanego gościa.

– To ładne, dzięki temu zaproszenie nie jest takim bezdusznym, maszynowo robionym i machinalnie rozdawanym papierkiem – powiedziała. – Tym bardziej dziękuję za to, że tej nocy jestem także miło widziany w Utopii.

DJ Sonique znana jest przede wszystkim z takich przebojów jak „Alive”, „I Put a Spell on You” czy „Sky”. Jej ostatni album, wydany w 2006 roku nosił tytuł „Sonique on Kosmo” a singiel promujący płytę to „Sleezy”. To pierwszy występ tej brytyjskiej DJ w Polsce. Wydarzenie zapowiada się ciekawie, bo Sonique ma swój bardzo specyficzny styl.

– Sprawdzi się, to pewne – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Rozmawiałem o tym ostatnio z managerem muzycznym Utopii i doszliśmy do wniosku, że choć będzie inaczej, to na pewno pozytywnie.

Koncert Sonique zapowiadany jest na 23, jednakże pewne jest, że artystka nie zjawi się tak wcześnie. Razem z nią tej nocy w Utopii zagrają gościnnie pochodzący z Warszawy DJ Licky i DJ Tofu. Imprezę organizuje Henessy Artistry.

Jeden z największych hitów Sonique – “Feels so good”


Koperta z zaproszeniem


Zaproszenie z ręcznie wpisanym imieniem

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!