Warszawa, 15 maja 2008 – Około godziny 20 Jej Perfekcyjność powinna już być jutro w Łodzi – zapewnia biuro prasowe. Odwiedzić tam zamierza swojego znajomego To, który właśnie się tam przeprowadził.

Wizytę Jej Perfekcyjności odczują zapewne bywalcy warszawskiego klubu Utopia, w którym zjawia się regularnie w piątki i soboty. Tym razem jej nieobecność będzie zauważalna. Wizyta ma jednak charakter jednodniowy, więc w sobotę będzie można bawić się z nią już w stolicy.

– Nie ma co przesadzać, czasem moja nieobecność jest wręcz wskazana – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Ostatnio opuściłem imprezę jakoś w okolicy świąt Wielkiej Nocy, więc czas najwyższy dać innym od siebie odpocząć.

W Łodzi Jej Perfekcyjność zapowiedziała odwiedziny Honney Bunny i Narraganset. Wszystko jednak, jak podkreśla, zależy od ustaleń poczynionych na miejscu z To. Pewne jedynie jest to, że w sobotę około południa spotka się z Go i Se, swoimi znajomymi, których miała okazję wiele lat temu spotkać na wakacjach w Rewalu.

– Bardzo dawno się nie widzieliśmy, więc cieszę się, że dane mi będzie ich zobaczyć – powiedziała. – Zwłaszcza Go, z którą spędziłem wszystkie wakacje przez ostatnie kilka lat.

W tym roku Jej Perfekcyjność nie wyjeżdża do Rewala. Z powodu zamieszania, jakie wywołał jej fotoblog i zamieszczone na nim zdjęcia, zarówno Jej Perfekcyjność jak i podmioty organizujące jej pobyt w nadmorskim kurorcie, zdecydowali o niekontynuowaniu współpracy. Jej Perfekcyjność podkreśliła pod kniec roku 2007, że zachowanie organizatorów wobec jej osoby ma charakter dyskryminacyjny.

W sobotę po powrocie, Jej Perfekcyjność zapowiedziała swój udział w Nocy Muzeów.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!