10 maja 2008 – Micha Daniels będzie gościem specjalnym podczas imprezy urodzinowej właściciela klubu Utopia. Zaproszenie na wydarzenie otrzymała także Jej Perfekcyjność.

Wielka impreza na pewno przyciągnie tłumy gości, którzy będą chcieli bawić się w ramach słynnego cyklu Outsider. Micha Daniels jest jednym z najbardziej docenianych djów na świecie. Wszyscy spodziewają się nie tylko olbrzymiego zainteresowania wydarzeniem, ale i świetnego grania w klubie tej nocy.

– Królowa jeszcze pod koniec kwietnia zaprosiła mnie na swoje imieniny – wyznała Jej Perfekcyjność. – To dla mnie ogromne wyróżnienie.

W VIProomie tej nocy trwać będzie przyjęcie imieninowe Królowej. Spodziewani są nie tylko znani z ekranów telewizji i łam gazet celebryci, ale także stali bywalcy klubu, którzy od lat tworzą jego atmosferę i klimat. Wejście do VIProomu będzie najprawdopodobniej jeszcze bardziej ograniczone niż zazwyczaj.

– Zazwyczaj na tych imprezach wejście do tego pomieszczenia ograniczone jest koniecznością posiadania zaproszenia wręczonego osobiście przez solenizanta – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Wydaje się, że tym razem będzie tak podobnie. Królowa zaproszenia wysyłała bowiem SMSem!

Pytana o strój, w jakim pojawi się Jej Perfekcyjność tej nocy, odpowiedziała, że wciąż się waha. Wyznała, że kupiła ostatnio z myślą o tej imprezie „kilka ładnych rzeczy” i dlatego „na pewno uda się wybrać coś fajnego”.


Plakat reklamujący imprezę

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!