Warszawa, 1 maja 2008 – Pięćdziesięciosiedmiogodzinna impreza rusza dziś o 15:00. W mieszkaniu Jej Perfekcyjności przez trzy majowe dni dziać się będą rzeczy zupełnie na tę imprezę nietypowe…

Pytana o to, które z wydarzeń w ciągu nadchodzących dni uważa za najważniejsze, Jej Perfekcyjność nie potrafi się zdecydować. Stwierdza jednak, że najwięcej osób zapowiedziało swoje przybycie na sobotę na 22:00. W tym czasie w jej mieszkaniu rozpocznie się ostatnia, dwugodzinna impreza „Tradycji zadość!”, która ma najbardziej spośród wszystkich odbywających się przypominać słynny cykl. Cała impreza „57 hours (to save the world)” złożona jest z ponad dwudziestu wydarzeń, na które zaproszeni goście mogli dowolnie się zapowiadać.

– Pomysł jest dość szalony, co widzę dopiero teraz, gdy go realizuję – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Same zakupy spożywcze, które i tak nie zaspokoją wszystkich potrzeb moich gości. Wczoraj przygotowałam pierwsze ciasto.

Jej Perfekcyjność nie zdradziła jakie to ciasto, ale dodała, że na sobotę planuje przygotowanie kolejnego. Jeśli idzie o jedzenie, wraz z gośćmi zamierza także przygotować 2 maja obiad. „To bardzo modne na Zachodzie” i dlatego Jej Perfekcyjność chce wypróbować czy ten zwyczaj sprawdzi się także w Polskich warunkach.
Trzy dni obfitować będą także w wydarzenia artystyczne. Dzisiaj goście będą mieli okazję usłyszeć przygotowane specjalnie na 16th F-SP sety muzyczne dja hugo i dja Perełki. Jutro zaś dla wszystkich uczestników muzyczną ucztę przygotował dj Mmikimaus. Także dziś w mieszkaniu Jej Perfekcyjności swoje zdjęcia zaprezentuje młoda fotografka Marta Grodner. Z nieoficjalnych informacji udało się nam dowiedzieć, że pracę-niespodziankę przygotowała także Jej Perfekcyjność.

– Wszystko jest już prawie zapięte na ostatni guzik – powiedziała około 11 dziś rano organizatorka. – Ostatnie przygotowania potrwają pewno aż do 15, ale gdy zjawią się pierwsi goście, wszystko będzie gotowe.

Jednym z ważniejszych wydarzeń podczas Floor-Sitting Party będzie festiwal filmów o środowisku LGBT „Another Queer Film Festival”. To właśnie trzy filmy w tym cyklu rozpoczną dzisiaj F-SP. Podczas całej imprezy goście obejrzą też koncerty takich gwiazd jak Madonna, Justin Timberlake, Kylie Minogue i Destiny’s Child. Wszystko dokładnie zaplanowane i przygotowane czekać będzie w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie.

Floor-Sitting Party to cykl imprez, które Jej Perfekcyjność od ponad 2 lat organizuje dla warszawskiego środowiska nieheteroseksualnego. Jego cechą charakterystyczną jest czas trwania – impreza zaczyna się z zasady o 22 i kończy po dwóch godzinach. W tym czasie goście dobrze się bawiąc, podziwiają sztukę, którą tym razem organizatorce udało się sprowadzić do domu (zdjęcia, kolaże, grafika komputerowa, performance, video, muzyka) przy najlepszej muzyce. Dla Jej Perfekcyjności grali już dj Maniek, dj hugo, dj Perełka, dj Mmikimaus i inni. Na imprezie zazwyczaj zbiera się elitarne kilkudziesięcioosobowe grono młodych artystów, pracowników mediów i świata mody.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!