Warszawa, 2 maja 2008 – Mimo trwającego 16th Floor-Sitting Party „57 hours (to save the world)”, członkowie Formacji Różowe Saneczki wciąż przygotowują Międzynarodowy Dzień Paris Hilton. Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja o kolejnej manifestacji – tym razem w Libanie.

Jak podkreśla Jej Perfekcyjność, organizacja w nowej lokalizacji jest wciąż niepewna. Jej zdaniem, wszystko zależy od Maciętego, który koordynuje organizację Dnia na Bliskim Wschodzie oraz od… służb bezpieczeństwa.

– Nie wiemy, czy zezwolą nam na manifestowanie tego pięknego dnia – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Mamy jednak nadzieję, że tak niekontrowersyjna postać jak Paris, która także na Bliskim Wschodzie budzi raczej pozytywne reakcje, spotka się z miłym przyjęciem.

Wszystkie przygotowania do Dnia są już niemal zakończone, niedawno z drukarni w Damaszku tamtejsi organizatorzy odebrali plakaty, które wręczone będą manifestującym w stolicy Syrii. Są to arabskie odpowiedniki polskiej wersji plakatów, które zaprezentowane zostały niemal dwa tygodnie temu.

– Wszystko idzie zgodnie z planem – powiedziała wyrwana z imprezy Jej Perfekcyjność. – Zapraszam wszystkich wciąż i nadal na to niezwykłe wydarzenie! Kolejne osoby potwierdzają bowiem swoje przybycie.

Potwierdzenie to ma miejsce na specjalnej stronie w tzw. „wydarzeniach” serwisu społecznościowego grono.net. Zalogowane osoby zapowiadają tam swoje przybycie i umawiają się z innymi. Manifestacja w Warszawie odbędzie się w najbliższą niedzielę o 14:00 pod pomnikiem M. Kopernika przy Krakowskim Przedmieściu.


Plakaty MDPH w druku


Odebrane z drukarni w Damaszku plakaty po arabsku

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!